Uçak Bileti
   Somali Uçak Bileti  


Afrika Boynuzu'nda Etnik Bir Tatil
Somali, Afrika Kıtası'nın Afrika Boynuzu denilen bölgesinde yer alan bir ülkedir. Afrika'nın en uzun sahil şeridine sahip ülkesidir. Yıl boyu sıcak bir hava ve ne zaman yağacağı belli olmayan yağmurlarıyla ünlü bir ülkedir. Ülke kurak bir yapıdadır. Ancak, oldukça az yağan yağmurun ne zaman düşeceği hiç belli olmaz.

Uranyum, demir, kalay, bakır, jips, boksit, doğal gaz ve petrol yer altı zenginlikleridir. Ancak, bu zenginlikler varlığı bilinmekle birlikte, genel olarak ülkedeki gerginlikler ve ülkenin tamamına hakim bir merkezi hükümet olmayışı nedeniyle çıkarılamamaktadır. Ekonomikuçuş aracılığıyla seçeceğiniz havayolu şirketinden Somali uçak bileti alarak, Afrika Boynuzu'ndaki bu ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Petrolden, doğalgaza kadar bir çok yeraltı zenginliğine sahip olan ama bu zenginlikleri işleyemediği için Afrika'nın en fakir ülkeleri arasında yer alan Somali ziyaretinizde, Afrika'nın yoksulluğu gözlerinizin önüne serilecektir.

Hangi Şehirde Neler Yapılır?
Mogadişu
Mogadişu, Somali'nin başkenti ve en gelişmiş şehridir. Düz bir arazi yapısındaki Mogadişu, Somali'de ziyaret edeceğiniz nadir yerleşim yerlerindendir. Mogadişu'ya yapacağınız ziyarette, ülkemizde hangi mevsimde olursanız olun, yazlık kıyafetlerinizle gitmeniz gerekir. Somali, 12 ay yoğun sıcakların yaşandığı bir ülkedir.

Mogadişu'da öncelikle yerel lezzetler sunan lokantaları ziyaret edebilirsiniz. Ülke oldukça kurak bir iklime ve yağışsız mevsimlere sahip olduğundan sebze üretimi oldukça azdır. Bu nedenle de beslenme kültürü et üzerinedir. Yöresel yemekler de et kullanılarak yapılır. Ancak, fakirlik nedeniyle ülkede hayvan yetiştirmek de zordur. Bu nedenle yemek kültürü, son 10 yıllarda deniz ürünlerine dönmüştür. Kıtanın en büyük sahil şeridine sahip ülkesi olan Somali'de halkın büyük bölümü balıkçılık ile geçinmektedir. Bu nedenle de lokantalar balık ürünleri ile hizmet vermektedir. Şehirde Arba Camisi görülmesi gereken yapıdır. Mogadişu'ya gitmişken, safariye katılmadan sakın kentten ayrılmayın.

Somali'nin değer önemli şehirleri Hergeisa, Kismayo, Berbera ve Marka'dır. Bu şehirlerde yapabileceğiniz en önemli etkinlik yerel pazarları ve yerel ürünler satan dükkanları gezmek olacaktır. Ayrıca tüm şehirlerde safari turlarına da katılabilirsiniz. Ancak, ülkede süren iç karışıklık nedeniyle, başkent dışındaki şehirlere gitmeden önce mutlaka güvenlik ile ilgili bir soruşturma yapmalısınız. Somali uçak bileti alarak, bu ilginç ülkeye gidebilir ve gerçek bir Afrika deneyimi yaşayabilirsiniz.
 

Somali Uçak Bileti

Somali Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Somali ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Somali Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Somali Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.