Uçak Bileti
    Split Uçak Bileti  


Split
Hırvatistan’ın Zagrep’ten sonra en büyük kenti Split’ tir. Dalmaçya’nın da en önemli ve de en büyük şehridir. Split, 1979 yılında UNESCO dünya kültür mirası listesine girmiş olan bir kenttir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Salona Harabeleri, tarihi kalıntılar, denizi, marinası, sarayı, hinterlandı ve adaları ile bir turizm şehri olma özelliği taşıyor. Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Split ‘ te üretilen şaraplarda dünyaca ünlüdür. Split’ te çok sayıda müze ve galeri bulunuyor. Güvenli ve sakin bir yerdir.

Ulaşım
Split ulaşımda Split havaalanı kullanılmakta. Split havaalanı Hırvatistan’ın Zagrep havaalanından sonra ikinci büyük havaalanıdır. Şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunur. Havaalanı ile şehir merkezi arasında otobüs seferleri yapılıyor. Split uçak bilet fiyatı ve Split uçak bileti rezervasyonu için ekonomik uçuş ve Ekonomik uçuş'un avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Hırvatistan (Split) Uçak Bileti

Split Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Split ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Split Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Split Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.