Uçak Bileti

  Stockholm Uçak Bileti

 


Stockholm
İsveç ülkesinin en büyük kenti ve de başkenti olan Stockholm ayrıca nüfus yoğunluğunun da en fazla olduğu şehridir. Stockholm kentinin kuzeyin Venedik’i lakabı ile anılmasının sebebi ise bağlı olduğu anakarasının dışında on dört ada ve de Malaren Gölünün denizle birleştiği kanalla sahip olmasından ileri geliyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Avrupa’nın tarihi yapıları, parkları, yeşil alanı ve eğitim merkezi ile en ileri kentleri arasında yer alan Stockholm İskandinavya’ da en çok ziyaret edilen şehirdir. Eski merkezi Gamla Stan bölgesinde tarihi yapılara sıkça rastlanıyor. Özellikle on üçüncü yüzyıldan kalma Riddarholmskyrkan kilisesi kentin en eski yapılarındandır. Birçok şair ve yazar yetiştirmiş olan kentte Stocholm Kenti tiyatroları ile de ün salmış bir yerleşim yeridir. Ayrıca yüzün üzerinde müzeleri bulunan kent dünyanın en büyük müze kentidir.

Ulaşım
Stockholm şehrine havayolu ile ulaşımda Stockholm Arlanda Havaalanı kullanılıyor. İsveç ülkesinin en büyük havaalanıdır. Stockholm Arlanda Havaalanının şehir merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 40 kilometre olup kentin kuzey tarafında yer alır. Stockholm uçak bilet fiyatı ile ilgili bilgi almak veya Stockholm uçak bileti satın almak için Ekonomikuçuş'tan ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Stockholm Uçak Bileti

Stockholm Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Stockholm ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Stockholm Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Stockholm Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.