Uçak Bileti
    Süleymaniye Uçak Bileti  


Süleymaniye
Süleymaniye Kenti, Irak’ın kuzeydoğusunda, Kerkük’ün 97 kilometre doğusunda ve İran Irak sınırında 48 kilometre batısında yer almaktadır. Dağlık bir alanda yer alan Süleymaniye kenti Bağdat Tebriz ticaret yolu üzerinde bulunuyor. Bu sebep ile de önemli bir hayvansal ve tarımsal pazara sahiptir.Yıllar boyunca Osmanlı ve de İranlıların savaşına şahit olan Süleymaniye kenti, Yerel Kürt boyu olan Baban’lar tarafından 1781 yılında kuruldu. Adını 1780 ve 1802 yıllarında Osmanlı Bağdat Valisi Süleyman Paşa’dan almıştır.

Ulaşım
Süleymaniye kentine havayolu ile ulaşımda Süleymaniye Havaalanı kullanılıyor. Süleymaniye kentinden 15 km uzaklıkta yer alan Süleymaniye Havaalanında 3 tane terminal bulunmakta. Ekonomik uçuş aracılığı ile anında Süleymaniye uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alabilir ve Süleymaniye uçak bilet rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Irak(Süleymaniye) Uçak Bileti

Süleymaniye Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Süleymaniye ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Süleymaniye Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Süleymaniye Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.