Uçak Bileti

  Tahran Uçak Bileti

 


Tahran
İran ülkesinin başkenti olan Tahran ülkenin en büyük şehridir. Günümüzden 200 yıl önce küçük bir köy olarak kurulan Tahran bugün ülkenin sanayi, ekonomi ve politikanın merkezi konumundadır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Oldukça kalabalık e hareketli olan kent büyük meydanları, ihtişamlı sarayları, nadide eserleri barındıran müzeleri, birçok sayıda parkları ve bahçeleri ile göz kamaştırıcı bir güzelliği sergiliyor. Tahran’ın güney ve kuzeyi tam bir zıtlık yaşamaktadır. Güney bölgesi muhafazakâr bir yapıya sahip olup kuzey bölgesi oldukça moderndir.

Ulaşım
Tahran kentine hava yolu ile ulaşımda Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havaalanından yararlanabilirsiniz. Tahran kentinin 40 kilometre kadar uzağında bulunan havaalanı şehrin güneyinde yer alıyor. Ekonomikuçuş ayrıcalığı ile Tahran uçak bileti rezervasyonu yaptırabilir ve anında Tahran uçak bilet fiyatı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Tahran Uçak Bileti

Tahran Uçak Bilet Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Tahran Uçak Bilet ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Tahran Uçak Bilet Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Tahran Uçak Bilet Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.