Uçak Bileti

  Taif Uçak Bileti

 


Taif
Suudi Arabistan ülkesinin Mekke eyaletinde bulunan Taif kenti Sarawat dağ yamaçlarında kururludur. Sıcaklığın Riyad kentine göre düşük olduğu kentte artan sıcaklıklar sonucu Suudi Hükümeti yaz aylarında Taif kentine taşınıyor. Arabistan halkının tatil merkezi olarak bilinen Taif kenti dağların arasında kaldığından oldukça serindir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Taif şehri diğer adı ile Yeşil Cennet kenti Taif Gül Bahçeleri, Mitna Vadisi ve de Al Rudaf Doğa Parkı ile ünlüdür. Bunların yanı sıra gezilecek yerleri arasında Türk Kalesi, Doğa Rezervi, Shubra Sarayı, Kaya Oyma Merkezi ve de Al Shafa bulunuyor.

Ulaşım
Taif kentine havayolu ulaşımı için Taif Bölgesel Havaalanı Kullanılıyor. Bölgesel havaalanı olarak isimlendirilmesine rağmen uluslararası uçuşların yapıldığı bir havaalanıdır. Taif kentinin doğusunda bulunan havaalanı şehir merkezine yaklaşık olarak otuz kilometre mesafede yer alır. Mekke kentine ise yaklaşık yetmiş kilometrelik bir mesafededir. Taif uçak bilet fiyatları hakkında bilgiye Ekonomikuçuş'tan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Taif uçak biletleri ile ilgili tüm bilgilere de ekonomik uçuş ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.
Taif Uçak Bileti

Taif Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Taif ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Taif Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Taif Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.