Uçak Bileti
   Tanzanya Uçak Bileti  


Afrika Vahşi Yaşam Deneyimini Yaşayın
Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti, Orta-Doğu Afrika'da yer alır. Hint Okyanusu'na kıyısı vardır. Afrika'nın klasik vahşi doğa yaşamının bulunduğu geniş arazilere sahip Tanzanya, gerçek vahşi yaşamın gözlemlenebildiği nadir ülkelerdendir.

Ekonomikuçuş internet sitesini kullanarak Tanzanya uçak bileti satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Böylece eşsiz bir Tanzanya tatiline başlayabilirsiniz. Tanzanya, kesinlikle görülmesi tavsiye edilen bir çok güzelliği barındırır. Bu güzelliklerin içinde de mutlaka bir vahşi yaşam gezisi olmalıdır. 14 ayrı vahşi alanda gerçek bir safari heyecanını Tanzanya'da sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Hangi şehirde neler yapılır?
Dodoma
Dodoma Tanzanya'nın genç başkentidir. 1996 yılında başkent olarak ilan edilmiştir. Wagogo, Warangi ve Sandawe kabilelerinden oluşan 3 etnik grubun yaşadığı bir kenttir. Dodoma'da bir adet de uluslararası havaalanı da mevcuttur. Ekonomikuçuş avantajları ile Tanzanya uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirerek Dodoma Havaalanı'na ulaşabilirsiniz.

Sıcak ve kurak bir iklime sahip olan Dodoma, Almanlar tarafından Tanzanya demiryolunun inşası sırasında 1907 yılında kurulmuş bir kenttir. Dodoma'da Tanzanya alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca yerel mutfağın en özel lezzetlerini de Dodoma'da tadabilirsiniz. İsmaili Camisi ziyaret edip, Limba Tepesi'nden kenti izleyebilirsiniz.

Darüsselam
Ülkenin eski başkenti olan Darüsselam, halen bir çok kamu binasını barındırır. Yaklaşık 2.5 milyon nüfusu ile Tanzanya'nın en büyük şehridir. Tanzanya'nın ekonomik merkezi de olan Darüsselam gezinizde Udzungwa Dağı Doğal Parkı, Village müzesini, Darüsselam hayvanat bahçesini ve ulusal müzeyi görmeyi ihmal etmeyin. Darüsselam, eğlencenin, kumarın, barların ve gece kulüplerinin de başkenti konumundadır.

Arusha
Arusha'yı görmeden Tanzanya seyahati tamamlanmaz. Ülke belki de en çok görülmesi gereken alternatif bu şehirdedir. Tarangire vahşi yaşam alanında günün her saati düzenlenen safarilere katılabilirsiniz. Gece safarileri de değişik bir deneyim olabilir. Nefes kesici güzellikteki Ngurdoto kraterini görün. Kültürel Miras Merkezi ve Arusha Köyü ziyaretlerini ihmal etmeyin. Arusha köyü, size tam bir Tanzanya kültürü sunacaktır. Meserani Yılan Parkı da bir çok yılan çeşidini doğal yaşamlarında gözlemlemenize imkan verir.

Zanzibar
Zanzibar'a gitmeden Tanzaya'ya gitmiş sayılmazsınız. River Palace harabeleri, Paje plajı, kelebek merkezi, deniz kaplumbağaları koruma alanı, Jozani Chwaka ulusal parkı, Nungwi doğal akvaryumu, Zanzibar doğal yaşam hayvan parkı, Malindi camisi, Barış müzesini mutlaka ziyaret edin.
 

Tanzanya Uçak Bileti

Tanzanya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Tanzanya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Tanzanya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Tanzanya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.