Uçak Bileti
   Tayland Uçak Bileti  


Dünyanın Tatil Tercihi
Güneydoğu Asya ülkesi Tayland, dünyanın her ülkesinden turistlerin tatil tercihi olmuştur. Yılda yaklaşık 20 milyon turist ağırlayan Tayland, ziyaretçilere kültür, deniz ve tarihi güzellikleri. Sınırsız bir eğlence ile sunmaktadır.

Tayland, 400'ün üzerindeki Budist tapınakları, büyüleyici doğal güzellikleri, turistleri rahatlatan Tay Masajı, 70 milyona yaklaşan nüfusu, 500 bin kilometrekare yüz ölçümü ile büyük bir ülkedir. ülke nüfusunun yaklaşık yüzde 96'sı Budist'tir. Resmi Dil Tayca olmasına rağmen, ülkede turistle iletişime geçme ihtimali bulunan herkes İngilizce bilmektedir. Ekonomikuçuş internet sitesini kullanarak, istediğiniz havayolu firmasından Tayland uçak bileti alabilirsiniz. Tayland, turistler için görülecek yüzlerce alternatifi olan tam bir turizm cennetidir.

Hangi şehirde neler yapılır?
Bangkok
Bangkok ülkenin başkenti ve en önemli merkezidir. 8 milyonu aşkın nüfusu ile ülkenin en kalabalık şehridir. Kent, yerel halk arasında Krung Thep (Melekler şehri) olarak isimlendirilir. İlginç bir bilgi verecek olursak, Bangkok'un resmi adı oldukça uzundur ve tam olarak, ' Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Yuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasi' dir. Tayland uçak bileti alarak, bu izin isimli kente ya da kısaca Melekler Yehri'ne direkt uçabilirsiniz.

Çağdaş Sanat Müzesi, Altın Buda Tapınağı, Altın Dağı, Erawan Müzesi, Chatuchak Çiçek Pazarı, Yılan Çiftliği, Mermer Tapınağı, Tıp Müzesi, Dokumacılık Müzesi, Madame Tussauds Bangkok Müzesi, Bungsamran Balıkçılık Parkı, ziyaret edilebilecek yerlerdir. Bangkok'ta nehir ulaşım aracı olan Klongs'lara binmeyi de ihmal etmeyin.

Phuket
Puhket, deniz, kum ve güneşin merkezidir. Bazı müzeler yer alsa da Phuket'e gitmenin asıl amacı büyüleyici bir görsellik sunan plajları, denizi ile tam bir deniz tatilidir.

Chiang Mai
Chiang Mai ziyareti Tayland'a gitmişken mutlaka yapılması gerekenlerdendir. Burada, Vattana sanat galerisi, Chiang Mai 3D Sanat Müzesi, Doi Inthanon şelalesi, Böcekler müzesi, Altındağı Tapınağı, Doi Suthep-Pui Milli Parkı, Tha Phae Kapısı, Bhubing Sarayı, Kawila Tayland Boksu Stadı görülmeye değer yerlerdir.

Pattaya
Tayland gezisi içerisinde Pattaya'da mutlaka yer almalıdır. Khao Kheow doğal yaşam hayvanat bahçesi, Nong Nooch Botanik ve Tropik bahçesi, Timsah çiftliği, Büyük Buda heykelini mutlaka görün. Pattaya'da fil safarisi denemeyi de ihmal etmeyin. Filler üzerinde yapılacak bu eğlenceli yolculukta, doğal yaşam alanı gözlemi yapabilirsiniz.
 

Tayland Uçak Bileti

Tayland Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Tayland ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Tayland Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Tayland Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.