Uçak Bileti

  Tebriz Uçak Bileti

 


Tebriz
İran ülkesinin kuzey batısındaki en büyük şehir olan Tebriz kentinin nüfus yoğunluğunu Azeriler oluşturuyor. Doğu Azerbaycan Eyaleti’nin yönetim merkezi olan kentte Azeri dili en yaygın kullanılan dildir. Nüfus yoğunluğunda İran ülkesinin dördüncü büyük kentidir. Tam olarak ne zaman kurulduğu bilinmeyen kentin arkeolojik kazılar sonucunda en az 5000 yıllık bir geçmişe sahip olduğu sanılmakta.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte çok sayıda tarihi eser ve mekâna rastlamak mümkündür. Camiler, müzeler, türbeler, anıtları ile tarihi bir görsellik sunan kette ayrıca El gölü, İtfaiye kulesi, Tebriz belediye sarayı, kapalı çarşısı görülmeye değer diğer mekânlar arasında yer alıyor.

Ulaşım
Tebriz kentine hava yolu ile ulaşımda Tebriz Havaalanı kullanılıyor. Tebriz Havaalanı ayrıca İran Hava Kuvvetlerinin de üssü konumundadır. Tebriz uçak bileti fiyatı hakkında bilgi almak ve Tebriz uçak bileti rezervasyonu yaptırmak için Ekonomikuçuş'tan yararlanabilirsiniz.

Tebriz Uçak Bileti

Tebriz Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Tebriz ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Tebriz Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Tebriz Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.