Uçak Bileti

  Tel Aviv Uçak Bileti

 


Tel Aviv
İsrail ülkesinin en büyük ikinci kenti olan Tel Aviv Akdeniz kıyısı boyunca yer alır. Küresel bir kent olma özelliği ile anılan kent İsrail Borsası’na da ev sahipliği yapıyor. Şehrin hareketli yapısı sebebi ile “ Uyumayan Akdeniz Şehir” adı ile anılmakta. Asıl anlamı “Bahar Tepesi “ olan Tel Aviv de Akdeniz iklimi hâkimdir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
İsrail ülkesinin Tel Aviv kentinde yer alan Beth  hatefutsoth Müzesi Yahudi tarihi hakkındaki bulgu ve belgelerin bulunduğu bir müzedir. Tel Aviv Eretz İsrail Müzesi, Tel Aviv Sanat Müzesi ve daha birçok müze, park ve tarihi dokuya sahip bir kenttir. Ayrıca Akdeniz kıyısı olması sebebi ile plajları ile de turizmi hareketli olduğu şehirlerarasında yer alıyor.

Ulaşım
Tel Aviv kentine hava ulaşımında Tel Aviv Uluslar arası Havaalanı kullanılıyor. Diğer adı ile Ben Gurion Uluslar arası Havaalanı kentin güney doğu bölgesinde yer alır. Şehir merkezine yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta yer alan havaalanı ayrıca ülkenin en büyük havalandır. Tel Aviv uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ve Tel Aviv uçak bileti rezervasyonu için Ekonomikuçuş ayrıcalıklarından ve de avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tei Aviv Uçak Bileti

Tel Aviv Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Tel Aviv ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Tel Aviv Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Tel Aviv Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.