Uçak Bileti
    Tiflis Uçak Bileti  


Tiflis
Kura Irmağının her iki yakasında kurulu olan Tiflis, Gürcistan’ın başkentidir. Tarihsel ipek yolu üzerinde bulunan Tiflis konumu itibari ile de önemli tarihsel olaylara tanıklık etmiş olan bir kenttir. Ülkenin sosyal, ekonomik ve endüstri merkezidir. Bakü-Tiflis-Ceylan boru hattı üzerindedir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Görkemli tarihi eserleri, kervansarayları, meydanları, kaleleri, müzeleri ile dopdolu bir şehir olan Tiflis kaldırım taşlı sokakları ile de ünlüdür.

Ulaşım
Tiflis kentine ulaşımda şehir de buluna Tiflis Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Tiflis Uluslararası Havaalanı şehrin güneydoğusunda yer alıp şehir merkezine yaklaşık 17 kilometre uzaklıktadır. Tiflis Uluslar arası havaalanı ileri teknoloji ile donatılmıştır. Tiflis şehir merkezi ile havaalanı arasında ulaşımı sağlayan tren seferleri bulunuyor. Ekonomik uçuş ile Tiflis uçak bileti alabilir ya da Tiflis uçak bilet fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tiflis Uçak Bileti

Tiflis Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Tiflis ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Tiflis Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Tiflis Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.