Uçak Bileti

  Tokyo Uçak Bileti

 


Tokyo Uçak Bileti
Megapol bir bölge olma özelliğini taşıyan Tokyo, dünyanın en büyük şehri. 35 milyon kişinin yaşadığı bu şehir aynı zamanda yaşamın en pahalı olduğu kent unvanını da taşıyor. 600 kilometrekarelik bir alan üzerine inşa edilen Tokyo bir liman kentidir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Büyük Okyanus’a yakınlığı ile bilinen bu kent kış aylarında da soğuk olmadığından her mevsim turistlerin ziyaretine açık. Ekonomik Tokyo uçak biletleri fırsatları sizin de bir Tokyo gezisi yapmanızı sağlayabilir. Özellikle bahar aylarında siz de ucuza Tokyo uçak bileti fiyatları ile karşılaşabilir ve geceleri de ışıklarıyla göz kamaştıran bu şehri gezme şansını yakalayabilirsiniz. Japonya’nın aynı zamanda kültür kenti olan Tokyo’da neredeyse her ay bir etkinlik mutlaka düzenleniyor.

Ulaşım
Kentte iki tane havalimanı mevcut… Tokyo Haneda Havalimanı şehrin Öta semtinde yer alıyor. Her yıl 67 milyondan fazla yolcuyu ağırlayan bu havalimanı kent merkezine de oldukça yakın. Tokyo Narita Havalimanı ise Narita şehrinin güneydoğusunda yer alıyor. Biri 4 bin, diğeri ise 2 bin 500 metre uzunluğunda iki adet pisti bulunuyor.

Tokyo Uçak Bileti

Tokyo Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Tokyo ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Tokyo Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Tokyo Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.