Uçak Bileti

  Torino Uçak Bileti

 


Torino Uçak Bileti
Kuzey İtalya’da yer alan Torino, Piyemonte bölgesinin de başkenti. Keltçede “dağlar” anlamına gelen kentin bu ismi almasının nedeni, Alp Dağları ile çevrili olan Po Nehri’nin sol bölümünde yer almasıdır. Torino, İtalyan dilinde “küçük boğa” olarak tercüme edilir. Bu yüzden kentin hem flamasında hem de dört bir yanında boğa tasvirleri ve heykelleri görebilirsiniz. 

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Sanayi sektörü ile ünlü olan Torino 1,5 milyon kişiye ev sahipliği yapıyor. Siz de ekonomik Torino uçak biletleri fırsatlarını değerlendirerek İtalya turistlerinin en çekici bulduğu kentlerden biri olan Torino’yu gezebilirsiniz. Rotanızı bu yöne çevirdiğinizde 1997 yılında UNESCO Dünya Mirasları listesine dahil edilen Savona Krallık Hanedanı Saraylarını da gezmeyi unutmayın.

Ulaşım
Erken rezervasyon indirimleriyle daha cazip hal alan Torino uçak bileti fiyatları sayesinde muhteşem kent Torino’ya uçabilirsiniz. Sizi kentin 15 km kuzeyinde konumlanmış olan Torino Turin Havalimanı karşılayacak. 2007 ve 2008’de Avrupa’nın En İyi Havalimanı ödülünü kazanan Turin Havalimanı 57 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulu ve 5 milyon yolcu kapasitesine sahiptir.

Torino Uçak Bileti

Torino Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Torino ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Torino Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Torino Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.