Uçak Bileti
   Trabzon Uçak Bileti  


Hamsi Ve Fındık Diyarı Trabzon
Ülkemizde Karadeniz denilince akla gelen ilk yer her halde bir çok insan için Trabzon'dur. Zigana Dağları ile Karadeniz'in hırçın suları arasındaki Trabzon, yaylaları, gölleri, eşsiz ormanları, denizi ile görselliği doyasıya yaşayacağınız özel bir kenttir. Trabzon, tarihi ve turistik değerlerinin yanı sıra fındık ve çay üretiminde de sadece Türkiye'nin değil Dünya'nın en önemli merkezidir. Sizde tüm güzellikleriyle birlikte 'şehzadeler şehri' olarak Osmanlı'ya hizmet eden bu kenti görmek için, Ekonomikuçuş'un size özel imkanlarıyla Trabzon uçak bileti alabilirsiniz.

Trabzon'da Gezilecek Yerler
Trabzon, tarihi ve turistik bir çok güzelliği barındıran tipik bir Karadeniz kentidir. Trabzon'a gidildiğinde gezilmesi gereken uzun bir liste sizi bekliyor olacaktır.

Trabzon Kalesi: Geçmişi Roma dönemine kadar uzanan Trabzon Kalesinin denize kadar uzanan surlarının bir bölümü halen ayaktadır. Kale ise kent merkezinde bulunmaktadır.

Sümela Manastırı: Dik bir dağın yüzündeki manastır, görüntü olarak uzaktan bakıldığında ayrı bir güzelliği gözler önüne sermektedir. Kesin tarihi bilinmemekle birlikte M.S. 375-395 yılları arasında yapılarak hizmete açıldığı tahmin edilmektedir. Vadiden 300 metre yüksekliktedir.

Ayasofya Müzesi: Kral 1. Manuel tarafından yaptırılan, 1250 yılında yapımına başlanan ve 1260 yılında tamamlanan manastır kilisedir. 1960'lı yıllardan bu yana müze olarak ziyarete açıktır.

Yaylalar: Trabzon bir anlamda da yaylalar kentidir. Garester Yaylası, Haldizen Yaylası, Erikbeli Yaylası, Lapazan Yaylası, Haçka Obası Yaylası, Sultan Murat Yaylası, Şolma Yaylası ve Şekersu Yaylası görülmesi gereken ve en bilinen yaylalardır.

Çal Mağarası: Düzköy İlçesi'ndeki Çal Mağarası Dünyanın bilinen en uzun ikinci mağarasıdır. Mağara içerisinde geniş bir dere akar.

Altındere Vadisi: Özellikle trekking, kampçılık, balıkçılık, tırmanma, gibi sporların yapıldığı vadidir. Vadi içerisinde patika bir yol vardır. Yol, eşsiz güzellikler içerisinde ilerlemenize imkan verir.

Trabzon Mutfağı
Trabzon Mutfağı denilince akla ilk gelen Hamsidir. Hamsi ile pilavdan tatlıya onlarca çeşit yemek yapılmaktadır. Ekonomikuçuş firmasının avantajlı fırsatlarını değerlendirerek Trabzon uçak bileti alıp kente gidildiğinde, her öğünde farklı bir hamsi yemeği tadılabilir. Kaç gün kalırsanız kalın, hamsi yemeklerinin tamamını yeme yansınız yoktur. Kuymak, yörenin hamsiyle birlikte en meşhurlarından olan mısır unu ile yapılan bir yemektir. Kahvaltıların vazgeçilmezidir. Karalahana çorbası, Trabzon'a özgü kuru fasulye, fasulye turşu kavurması olan lobya, mutlaka tadılması gereken lezzetlerdir.

Trabzon'a Nasıl Gidilir?
Karadeniz Sahil Yolu'nun açılmasıyla karayolu ile ulaşımın biraz daha kolaylaştığı Trabzon için en kolay ve hızlı ulaşım uçaktır. Otobüs ile de ulaşım sağlanırken, turistik amaçlı olmak üzere bazı gemi seyahatleri ile de ulaşım sağlanabilir.
 

Trabzon Uçak Bileti

Trabzon Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Trabzon ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Trabzon Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Trabzon Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.