Uçak Bileti
   Trondheim Uçak Bileti  


Trondheim
Viking Krallığı’nın yaşadığı Norveç kenti Trondheim, ülkenin orta bölümünde yer alıyor olsa da pek çok Norveç kenti gibi okyanusa kıyısı mevcut. Bir liman kenti olan Trondheim M.S. 997 yılında kurulmuş. Tam 2 asır boyunca Norveç’in başkentliğini yapan şehirde 150 bin ila 200 bin arasında nüfus bulunuyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şehirde her yıl 29 Temmuz’da St. Olav Festivali düzenlenir. Oldukça renkli görüntülere sahne olan festivalin amacı Viking kültürünü anmak ve yaşatmaktır.
Bu dönemde Trondheim uçak biletleri çok daha fazla sayıda bulunur. Çünkü dünya genelinden çok sayıda kişi temsili mızrak dövüşlerinin de yapıldığı festivali görmek için kente gider. Havayolu firmaları daha fazla sayıda sefer düzenleyerek turistleri bu şehre taşır. Siz de ekonomik Trondheim uçak bileti fiyatları avantajlarından faydalanarak renkli bir gezi yapabilirsiniz.

Ulaşım
Kent merkezine yalnızca 19 km mesafede yer alan Trondheim Vaernes Havalimanı Norveç hükümeti tarafından işletiliyor. 2 bin 999 metre uzunluğunda bir adet piste sahip olan havalimanı yılda 5 milyona yakın yolcu tarafından kullanılıyor.

Trondheim Uçak Bileti

Trondheim Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Trondheim ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Trondheim Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Trondheim Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.