Uçak Bileti
   Uganda Uçak Bileti  


Ülke İçinde Ülke Ziyareti
Uganda, Afrika Kıtasının doğusunda ve iç bölgesinde yer alır. Denize sınırı olmayan 35 milyon nüfuslu, 250 bin metrekare yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Uganda Cumhuriyeti'nin en önemli özelliği, ülke içerisinde tamamen bağımsız bir ülke konumundaki Buganda Krallığı'nı barındırmasıdır. Tropikal bir iklim yaşayan Uganda'da sıcaklık ortalaması yıl boyunca gündüz 25, gece ise 15'tir. Yaban hayatın hüküm sürdüğü milli parklar ile safari tutkunu turistlerin tercihi bir ülke olan Uganda'ya gitmek için Ekonomikuçuş internet sitesinin avantajlarından faydalanın. Ekonomikuçuş sitesinden dilediğiniz havayolu şirketinin Uganda uçak bileti işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Uganda ekoturizm, her türlü zorluk derecesine sahip rafting ve kano parkurlarıyla su sporları turizmi, vahşi yaşam alanlarında yapılacak gezilerle safari turizmini geliştirmiş bir ülkedir. Uganda uçak bileti alarak bu ilginç ülkeye gidebilir ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Hangi şehirde neler yapılır?
Kampala
Uganda'nın başkenti Kampala, alışverişin de ülkedeki başkenti konumundadır. Bir çok katedral ve cami barındıran Kampala'nın en önemli mimari eserlerinden biri kabul edilen Kaddafi Ulusal Camisi'ni gezerek şehri tanımaya başlayın. Rugaba ve Namirembe katedrallerini görmeyi sakın ihmal etmeyin. İlginç mimarisiyle Uganda Şehitler Anıtı'nı da görün. Lubiri Sarayı dev bir bina olarak ilginizi çekecektir. Uganda Müzesi  ve Kasubi mezarlarını görmeyi ihmal etmeyin. Kampala'nın modern alışveriş merkezlerinde seyahat alışverişinizi gerçekleştirip, hediyelerini alabilirsiniz.

Gulu
Gulu, ülkenin nüfusu 100 binin üzerindeki 3 şehrinden biridir. Gulu'da Uganda yerel halkının yaşamını gözlemleyip, yöresel yemeklerin tadına bakabileceğiniz gibi, Gulu'ya gidişin asım amacı safaridir. Ajai bölgesinde vahşi yaşam alanında, vahşi hayvanları doğal ortamında gözlemleme imkanı bulursunuz. Afrika seyahatinde Uganda'ya gelip de safari yapmadan sakın dönüş yoluna geçmeyin.

Entebbe
Entebbe, Uganda'da görülmesi gereken bir bölgedir. Entebbe'de özellikle gitmeniz gereken yerleri sıralarken, botanik bahçelerini ilk başa yazmak gerekir. Doğal hayatın hüküm sürdüğü botanik bahçeleri mutlaka gezin. Entebbe Vahşi Yaşam Merkezi'ne gidip, vahşi yaşamı gözlemleyin. Yılanları doğal hayatında görebileceğiniz sürüngen köyünü gezin. Bir çok safari turundan birini beğenip, mutlaka safariye katılın. Entebbe Golf Kulübüne giderek, vahşi doğa gezileri sonrası golf oynamanın ayrıcalığını yaşayın.
 

Uganda Uçak Bileti

Uganda Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Uganda ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Uganda Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Uganda Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.