Uçak Bileti
   Ukrayna Uçak Bileti  


Ukrayna Tatili
Rusya ve Avrupa arasında kalan Ukrayna, çok stratejik bir yere sahip. Dağları, şifalı suları, yeşil alanlar ile çok zengin bir bitki örtüsüne sahip olan ülke, karasal ve Akdeniz ikliminin harmanlanmış bir örneği. Kırım ve Karpatya, Ukrayna’nın en güzel coğrafi özelliklere sahip bölgeleridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra, eğlence hayatının da cazip oluşu, Ukrayna’yı turistik bir ülke konumuna sokuyor.  24 bölgeden oluşan Ukrayna, turizmi ve ekonomisiyle hayli gelişmiş bir ülke. Doğalgaz, kömür, demir-çelik, gübre, kimya ve şeker, Ukrayna ekonomisinde önemli bir role sahip. Ekonomi ve turizm anlamında gelişmiş ülkeyi ziyaret etmek ise hiç de zor değil. Ukrayna uçak bileti alıp, iş ya da tatil niyetiyle ülkeye girebilirsiniz.

Ukrayna’ya Ne Zaman Gidilmeli?
İklimi ılıman karasal olan Ukrayna, sahil bölgelerinde Akdeniz iklimini yaşayabiliyor. Kış aylarında özellikle de ülkenin kuzeyi, oldukça soğuktur. Kışlar, çetindir ve uzun sürebilir. Bu yüzden Ukrayna’ya gitmek için en iyi zaman Haziran ve Eylül arasıdır. Özellikle de Temmuz ayı, Ukrayna’ya gitmek için en doğru zaman olabilir.

Ukrayna’da Gezilecek Yerler
Karpat dağlarında kayak, tırmanma, doğa yürüyüşleri ve balık avlama gibi sporlar yapılabilir. Karadeniz kıyıları deniz tatilleri için çok uygundur. Kiliseler, cami ve sinagoglar gezilebilir. Antik kaleler, parklar ve üzüm bağları turistlerin gezmeden dönmediği yerlerdir. Büyük caddeler ve görkemli mimarilerle donanmış şehir, her anlamda ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Ayrıca ucuz bir memleket olması da turizmi ciddi anlamda etkilemektedir. Ukrayna her yıl 20 milyonun üzerinde turisti ağırlamaktadır.

Ukrayna Mutfağı
Sovyet rejiminden etkilenen Ukrayna mutfağı son derece gelenekseldir. Et ve özellikle de balık, vazgeçilmezleridir. Alkolün çok fazla tüketildiği Ukrayna’da bira, mayalı bir tür alkollü içeçek olan kvas, şarap, şampanya ve votka tam anlamı ile bir alışkanlık haline gelmiş. Yemekler, bu içecekler eşliğinde yeniyor ve sofradan eksik olmuyor. Eğer bir misafirliğe gitmişseniz, size yapılan sofra davetini ya da içkiyi asla reddetmeyin. Bu davranışlar Ukrayna’da çok büyük bir saygısızlık olarak kabul edilmektedir.

Bizim için Ukrayna’ya gitmek çok kolay. Türk vatandaşları için vize istenmiyor. Ukrayna uçak bileti alarak ülkeye giriş yapabiliyorsunuz. En uygun uçak biletlerini her zamanki gibi Ekonomikuçuş’tan alabilirsiniz.
 

Ukrayna Uçak Bileti

Ukrayna Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ukrayna ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ukrayna Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ukrayna Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.