Uçak Bileti
   Ulan Bator Uçak Bileti  


Ulan Bator Uçak Bileti
Moğolistan’ın en büyük kenti olan Ulan Bator aynı zamanda ülkenin başkentidir. 1 buçuk milyona yakın kişinin yaşamını sürdürdüğü kent 4 bin 704 kilometrekarelik bir alan üzerine kurulu. Tuul Nehri’nin vadisinde kurulmuş olan bu şehir deniz seviyesinden bin 310 metre yükseklikte bulunuyor. Şehrin bir diğer özelliği de ülkenin karayolu ağının tam merkezinde yer alıyor olmasıdır. Rusya, Sibirya ve Çin demiryollarının bu kentten geçiyor olmasının da etkisiyle şehir, her yıl çok sayıda turist ağırlıyor. Özellikle bu üç ülkede gayet uygun fiyatlara sahip Ulan Bator uçak biletleri bulmak mümkün. Türkiye’de de ekonomik Ulan Bator uçak bileti fiyatları ile karşılaşabilir ve bu muhteşem şehri cazip bir bütçe ile gezebilirsiniz.

Ulaşım
Şehrin 18 km güneybatısında yer alan Ulan Bator Buyant Uhaa Havalimanı iki adet piste sahip. Pistlerden biri 2 bin metre, diğeri ise 3 bin 100 metre uzunluğa sahip. Her yıl 1 milyon 200 bine yakın yolcunun kullandığı havalimanında yılda 17 bin uçak iniş kalkışı gerçekleşiyor.

Ulan Bator Uçak Bileti

Ulan Bator Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ulan Bator ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ulan Bator Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ulan Bator Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.