Uçak Bileti

  Umea Uçak Bileti

 


Umea
İsveç ülkesinin kuzeydoğusunda, Botni körfezinin kıyısında bulunan kent ormanlık bir alana sahiptir. Umea kenti eğitim kenti olması ile dikkatleri üzerine çekip ülkenin tıp ve de sanayi kentlerinden biridir. Umea kentinin adı tarihte ilk olarak on dördüncü yüzyıllarda anıldı. 1988 yılında yaşanan büyük yangınla kentin doğu yakası tamamen kül oldu. Tekrar inşa edilen şehrin bu bölümüne yangının yayılmasını engellemek amaçlı adi huş ağaçları dikilmiş ve o günden bu güne bu bölge Huş ağaçlarının kenti anlamına gelen Björkarnas  Stad olarak anılıyor.

Ulaşım
Umea kentine havayolu ile ulaşımda Umea Havaalanı kullanılıyor. Umea Havaalanı Ülkenin yedinci büyük havaalanı olup şehir merkezine yaklaşık 4 kilometre uzaklıktadır. Ekonomikuçuş ayrıcalığı ile Umea uçak bileti rezervasyonunuzu hemen yaptırabilir ya da Umea uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Umea Uçak Bileti

Umea Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Umea ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Umea Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Umea Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.