Uçak Bileti
   Umman Uçak Bileti  


10 Bin Yıllık Kültürü Yaşayın
Umman, 10 bin yıldır yerleşimin bulunduğu bir sultanlık ülkesidir. Arap Yarımadasında, Güneydoğu kıyısındadır. Hint okyanusu ve  Basra Körfezine sınır kıyı ülkesi olan Umman, 2.5 milyonun biraz üzerinde nüfusu ile küçük bir ülkedir. Yıl boyu sıcak bir iklimin hüküm sürdüğü Umman'ı ziyaret etmek için, Ekonomikuçuş internet sitesinden, Umman uçak bileti alabilirsiniz.

4 ayrı valiliğe ayrılmış olan Umman, tipik bir Arap ülkesi seyahati deneyimini sunacaktır. Umman Sultanlığı Arap Yarımadasında görülmeye değer güzellikler sunan bir ülkedir. Umman uçak bileti alarak, bu ülkeye direkt uçuşlarla seyahat edebilirsiniz.

Hangi şehirde neler yapılır?
Maskat
Uman Sultanlığı'nın başkenti olan Maskat, Umman tatiline başlanacak olan noktadır. Maskat, bir çok güzelliği sizlere yaşatacaktır. Öncelikle, Sultan Kabus Büyük Camisi'ni gezerek tatilinize başlayın. Royal Opera binası ile modern mimariyi, Jabrin Hisarı ile tarihi binaları incelemiş olursunuz. Bani Khalid vadisine bir geziyi de Maskat ziyaretinizde ihmal etmeyin. Daşymaniyat Adasına geçerek, eşsiz bir dalış deneyimi yaşayabilir, okyanus yaşamını gözlemleyebilirsiniz. Bayt Al Zubair müzesini, Sultan Silahlı Kuvvetler müzesini gezmeyi ihmal etmeyin. Qurum Sahiline giderek denizin tadını çıkarın. Qurum Ulusal Parkına giderek özellikle çocuklarınız yanınızdaysa eğlenceli vakit geçirin. Eski Mutrrah denilen bölgedeki yerel pazarı kesinlikle gezin. Birbirinden değişik baharatları, yöresel ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz. Al Alam Kraliyet Sarayını görmeyi de ihmal etmeyin. Yılan kanyonu ve Calali kayalıklarına gidebilirsiniz. Vakit bulursanız Fransız Müzesi'ni görmeye gayret edin.

Musandam
Ulkenin valiliklerinden biride Musandam'dır. Yarımada olan bu kent, Hürmüz Boğazını oluşturur. Musandam ziyaretinde mutlaka yapmanız gereken şeylerin başında, deniz dalışı deneyimi gelmektedir. Uzman hocalar eşliğinde yapılan bu dalışlarla mavi dünyanın büyüsüne kapılırsınız. Bimmah deliği olarak adlandırılan krateri ziyaret edip bol bol fotoğraf çekmeyi ihmal etmeyin. Khasap Kalesi'ne geniş bir zaman ayırın. Surlarda yürüyün.  

Dofar
Dofar ziyaretinin en önemli noktasını Salalah oluşturacaktır. Dofar Vilayetinin en önemli yerleşim merkezi olan Salalah, turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği bir yerdir. Salalah'da öncelikle, Al Mughsail Plajı, ipek yolu gezisi, Darbat Vadisi görmeniz gereken yerlerin başındadır. Sumahram kalıntıları tarih meraklıları için bulunmaz bir nimettir. Marneef Mağarasını, Taqah Kalesini de görmeden Salalah'tan ayrılmayın.
 

Umman Uçak Bileti

Umman Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Umman ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Umman Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Umman Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.