Uçak Bileti

  Valencia Uçak Bileti

 


Valencia
İspanya ülkesinde Valencia Özerk bölgesinin başkenti olan kent ülkenin üçüncü büyük şehri olma özelliğini taşır. Birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan Valencia Romalılar tarafından kurulmuş. Akdeniz ikliminin hâkim olduğu kentte Akdeniz sahil boyuna verilen ad Costa del Azahar’dır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Tarih kokan şehirde çok sayıda anıt ve müzeye rastlamanız mümkün. La Lonja Pere Compte tarafından yapılmış görkemli bir binadır. Ayrıca Pere Balaguer tarafından şehri korumak amacı ile yapılan Torres de Serranos muhteşem kuleleri ile günümüzde denizcilik müzesi olarak hayat bulmuştur.

Ulaşım
Valencia kentine hava ulaşımı Valencia Havaalanı ile sağlanıyor. Valencia Havaalanının diğer adı ise Manises Havaalanıdır. Şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta olan Valencia Havaalanı ülkenin en kalabalık sekizinci havaalanı olma özelliğini de taşıyor. Valencia uçak bilet fiyatı ve Valencia uçak bileti için Ekonomikuçuş ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Valencia Uçak Bileti

Valencia Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Valencia ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Valencia Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Valencia Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.