Uçak Bileti

  Venedik Uçak Bileti

 


Venedik
Bütünüyle Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Venedik, İtalya’nın kuzey doğusunda yer alıyor. Kent kanallarla ayrılmış olan 18 adanın üzerine kurulu ve bu adalar birbirine köprülerle bağlanıyor. Doğal güzellikleri, mimarisi ve sanat eserleri ile dünyanın gözde kentlerinden biri olan Venedik’te ulaşım otomobillerle değil vaporettolarla sağlanıyor. Sıcak bir iklime sahip olan Venedik’te hava en fazla 3 dereceye kadar soğuyor. Yılın her mevsiminde turist ağırlamaya alışkın bir kent olan Venedik uçak biletleri ile de yüz güldüren bir şehir. Ekonomik bilet fiyatları avantajlarından istifade ederek kenti yılın her mevsiminde üşümeden gezebilir, masallardan fırlamış gibi görünen Venedik’in havasını soluyabilirsiniz. Son derece makul olan Venedik uçak bileti fiyatları özellikle yaz döneminde erken rezervasyon indirimlerinin de etkisiyle biraz daha düşüyor.

Ulaşım
Şehrin en işlet yapılarından biri olan Venedik Marco Polo Havalimanı ise dünyaca ünlü İtalyan gezgin Marco Polo’nun ismini yaşatıyor. Ülkenin en yoğun beşinci havalimanı olan Marco Polo Havalimanı 1960 yılında inşa edildi. Biri 3 bin 300 metre, diğeri ise 2 bin 780 metre olan 2 pisti ile dünyanın pek çok ülkesine ve şehrine uçuş imkanı tanıyor.
Venedik Uçak Bileti

Venedik Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Venedik ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Venedik Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Venedik Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.