Uçak Bileti

  Vilnüs Uçak Bileti

 


Vilnüs Uçak Bileti
Litvanya Cumhuriyeti’nin en büyük kenti olmakla beraber aynı zamanda başkenti de olan Vilnüs özellikle tarih meraklılarının yakın markajında bulunan dünya kentlerinden biridir. Çünkü şehirde farklı yüzyıllardan kalma bin 500’den fazla tarihi eser bulunuyor. Hatta kentin “eski şehir” olarak adlandırılan bölümü tümüyle Dünya Mirasları listesine alınmış durumda. 600 bine yakın kişi bu kentte yaşamın sürdürüyor. İstisnasız herkesin mutlaka görmesi gereken bu ender kent Baltık Denizi’nden 312 km uzaklıkta yer alıyor. Dünyanın pek çok ülkesinden Vilnüs uçak biletleri satın almak mümkün. Türkiye’den de gayet ekonomik olan Vilnüs uçak bileti fiyatları sayesinde bilet alabilir ve bu tarih kokan şehri ziyaret edebilirsiniz.

Ulaşım
Kent merkezinin 5,9 km güneyinde yer alan Vilnüs Vilnius International Havalimanı sadece sivil uçuşlara hizmet veriyor. Bölgenin en büyük havalimanı statüsünde ve 2 bin 515 metre uzunluğunda bir piste sahip. Bir yıl içerisinde 2 buçuk milyona yakın yolcunun kullandığı havalimanı her yıl yaklaşık 30 bin uçak iniş ve kalkışlarına da sahne oluyor.

Vilnüs Uçak Bileti

Vilnüs Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Vilnüs ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Vilnüs Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Vilnüs Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.