Uçak Bileti

  Wellington Uçak Bileti

 


Wellington
Okyanusya’daki en kalabalık kent olan Wellington Yeni Zelanda’nın da başkentidir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Doğal güzelliklere ve de tarihe zarar vermeden modernliği eklemiş olan nadir kentlerden birisidir. Kentte gezilecek yerler arasında Wellington Müzesi, Atatürk Anıtı, Weta Mağarası, Parlamento Binası, Botanik Bahçeleri ve Tepapa Müzesi sayılabilir. Rüzgârları ile ünlü olan kentte ılıman deniz iklimi görülür.

Ulaşım
Wellington kentine havayolu ulaşımında Wellington Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Wellington Uluslararası Havaalanı şehrin güney doğusunda yer almakta. Ayrıca havaalanı ile şehir merkezinin birbirine uzaklığı yaklaşık olarak beş buçuk kilometredir. Yeni Zelanda’nın en işlek üçüncü havaalanı olan özelliğine sahiptir. Wellington uçak bilet fiyatları ve Wellington uçak biletleri hakkında detaylı bilgi almak için Ekonomikuçuş'tan faydalanabiliriniz.

Wellington Uçak Bileti

Wellington Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Wellington ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Wellington Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Wellington Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.