Uçak Bileti

  Yanbu Uçak Bileti

 


Yanbu
Suudi Arabistan’da bulunan Yanbu kenti ülkede Yanbu’al Bahr yani “Deniz Bahar” olarak adlandırılmış. Kentin tarihi yaklaşık olarak 2500 yıl öncesine kadar uzanıp Kızıldeniz kıyısına kurulu olan Cidde’den sonra ikinci büyük kenttir. Mercan kayalıkları ile ünlü olan kent Bedir Şehitliğine de ev sahipliği yapıyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Yanbu Şehrinin, Mekke ve Medine kentlerine yakınlığı sebebi ile Umre ziyaretine gelenlerinde ilk uğrak noktası olma özelliğini de taşıyor. Deniz manzarası ve sahili ile oldukça güzel olan kentte oldukça fazla otelle rastlamanız mümkün.

Ulaşım
Yanbu kentine havayolu ulaşımında Yanbu Havaalanı kullanılır. Yanbu Havaalanı’nın diğer adı ise Prens Abdul Mohsin Bin Abdülaziz Havaalanı’dır. Yurt içi ve yurt dışı hatların kullanıldığı Yanbu Havaalanı 8500 metre kare yolcu terminaline sahiptir. Yanbu uçak bilet fiyatları hakkında bilgilere Ekonomikuçuş ile ulaşmanız mümkün. Bunun yanı sıra ekonomik uçuş ayrıcalıkları ile Yanbu uçak biletleri rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Yanbu Uçak Bileti

Yanbu Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Yanbu ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Yanbu Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Yanbu Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.