Uçak Bileti

  Yaounde Uçak Bileti

 


Yaounde Uçak Bileti
Kamerun’un başkenti olan Yaounde aynı zamanda ülkenin en büyük ikinci kentidir. Denizden 750 m yükseklikte bulunan bu şehirde bir buçuk milyona yakın kişi yaşıyor. Kent, 1888 yılında bir tarım araştırma merkezi olarak kurulmuş. Birinci dünya savaşı yıllarında Belçika ardından Fransa tarafından işgal edilmiş. Ancak her iki ülke de bu şehri başkenti olarak kullandığından her daim canlı ve hayat dolu bir kent olmayı başarmış. Bu yıl farklı bir kenti ziyaret etmek isteyenler ekonomik Yaounde uçak biletleri fırsatlarını da değerlendirerek rotasını hiç tereddüt etmeden Yaounde yönüne çevirebilir. Özellikle kahve tutkunları için ender bir kent olduğu söylenebilir. Şehirde çok farklı kahveler tatmanız mümkün olacaktır.

Ulaşım
Yılın pek çok döneminde ucuz Yaounde uçak bileti fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca şehirde hizmet veren oteller de indirimli fiyatlarını tüm yıla yayıyor. Yaounde Nsımalen Havalimanı kent merkezine sadece 27 km mesafede yer alıyor. 3 bin 400 metre uzunluğunda olan bir piste sahip havalimanı her yıl 200 binden fazla sayıda yolcuya hizmet veriyor.

Yaounde Uçak Bileti

Yaounde Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Yaounde ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Yaounde Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Yaounde Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.