Uçak Bileti
   Yunanistan Uçak Bileti  


Olimpiyat Ülkesini Görün
Yunanistan her 4 yılda bir dünyanın farklı bir kentinde yapılan Yaz Olimpiyatlarının doğduğu ülkedir.  Yunanistan uzun süre Osmanlı vilayeti olmuş, daha sonra da bağımsızlığını ilan etmiştir. Türkiye ile kültürel ilişkisi olan Yunanistan, mutfak kültürü, mimari yapısı, insanların fiziksel görünümü ile Türkiye'nin kopyası gibidir.

Ekonomikuçuş internet sitesi dilediğiniz havayolu şirketi ile, dilediğiniz havalimanına uçuş gerçekleştirmek için dilediğiniz sefer için bilet almanızı sağlar.

Hangi şehirde neler yapılır?
Yunanistan, Türkiye'nin Ege bölgesinden kısa deniz yolculuklarıyla bir çok adasına ulaşımın sağlandığı özellikle bu adalar üzerinden günübirlik seyahatlerin yoğun yaşandığı bir ülkedir. Yunanistan uçak bilekti alarak gideceğiniz bu ülkenin, adaları dışındaki önemli şehirlerini de görebilirsiniz.

Atina
Akropolis Müzesi, Hephaestus Tapınağı, Parthenon, Akropol, Parthenon Müzesi, ilk olimpiyat stadı, Olimpiya Zeus Tapınağı,  Athena Nike Tapınağı, Atina'da görmeniz gereken tarihi mekanlardır. Atina, elbette ki bunlarla sınırlı değildir. Ulusal Arkeoloji Müzesi, Bizans Müzesi, Benaki Müzesi, Kaisariani Manastırı görmeniz gereken diğer yerlerdir. Atina'da yemek kültürünü deneyip, tavernada akşam yemeği ve uzo içerek, gününüzü sonlandırabilirsiniz.

Fira
Fira, beyaz badanalı, mavi kapılı ve pencereli evleriyle Bodrum'u anımsatan bir kenttir. Fİra'da Prehistorik Thera Müzesi, Lignos Folklor Müzesi, Saint John Baptist Katedrali, Santozeum Müzesi, Karavolades Merdivenleri ile sizi büyüleyecektir.

Imerovigli
Yunanistan ziyaretinde görmeniz gereken bir sahil şehri. Dar sokakları, beyaz badanalı evleriyle tipik bir Yunan kasabası görünümündedir. Santorini Yat Merkezi, Şallar kayalığından gün batımını izlemek, lokantalarda yer yemeklerin tadına bakmak için ideal bir şehirdir.

Chania
14.  yüzyılda Venedikliler tarafından kurulan liman çevresinde oluşmuş bir kenttir. Şehrin kurulmasına vesile olan Eski Venedik Limanı halen görülebilen ve görülmesi gereken bir yerdir. Girit Botanik Parkı'nda çiçek dünyasında dolaşabilirsiniz. Daktilo müzesini gezerek değişik bir deneyim yaşayabilirsiniz. İguana Plajında denize girip, güneşlenebilirsiniz. Antik Aptera, Girit Denizcilik müzesi, Hanya Venedik Deniz Feneri, Arkeoloji Müzesi, Venedik Kalesi görülmesi gereken yerlerdendir. Hasan Paşa Camsi de görülmeye değer mimari yapılardandır. Chrisoskalitissa Manastırı, Limnoupolis Su Parkı, Mısır Deniz Feneri görülmesi gereken yerlerdendir. Bir liman kenti olan şehirde, limanda bulanan balıkçı lokantalarında akşam yemeğinde balık yemeyi ihmal etmeyin.

Yunanistan uçak bileti için de Ekonomikuçuş sitesinden yararlanın.
 

Yunanistan Uçak Bileti

Yunanistan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Yunanistan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Yunanistan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Yunanistan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.