Uçak Bileti
   Zonguldak Uçak Bileti  


Batı Karadeniz’in İncisi: Zonguldak!
Karadeniz’in görülmeye değer yerlerinin başında gelen Zonguldak, tarihi güzellikleri ve bunun yanı sıra yemyeşil bitki örtüsü ile hayranlık uyandırıyor. Hem maviye hem de yeşile tutkunların uğrak adreslerinden biri olan Zonguldak, ülkemizin Karadeniz ülkeleriyle deniz ticareti gerçekleştirmesinde önemli bir limandır. Batı Karadeniz’in incisi Zonguldak, ticari açıdan önemli bir liman olmasının yanı sıra, en zengin taşkömürü madenlerini de içerisinde barındırmaktadır.

Zonguldak’a Ne Zaman Gidilir?
Batı Karadeniz’e seyahat için Ekonomukuçuş firmasından Zonguldak uçak bileti almadan önce mutlaka hava şartlarını göz önünde bulundurmalısınız. Bu güzide şehir Karadeniz iklimi etkisindedir ve soğuk hava akımlarına karşı açıktır. Kış aylarının aynı bölgedeki diğer illere göre daha serin geçtiği Zonguldak, senelik ortalama 1250 mm yağış alır. Zonguldak seyahati için en uygun mevsim Nisan ve Ekim ayları aralığıdır diyebiliriz.

Yaz aylarında oldukça fazla ziyaretçi çeken Zonguldak, birbirinden güzel plajları ile tatil için tercih edilen illerden biri oluyor. Tertemiz denizi, kumsalı ve güneşiyle tatilcilere istediği her şeyi sunarken tarihi dokularında birçok keşif alanı yaratan Zonguldak, özellikle yaz aylarında tatil için gidebileceğiniz nezih ve ekonomik bölgelerden biridir.

Zonguldak’a Nasıl Gidilir?
Zonguldak’a k ara yolu ile ulaşım oldukça rahattır diyebiliriz. İstanbul’a 331 km, Ankara’ya 275 km ve İzmir’e 664 km mesafede olan Zonguldak’ta Mayıs ve Eylül ayları arasında İstanbul-Hopa arasında feribot seferleri de düzenlenmektedir.

Zonguldak’a tren yoluyla da ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Gar çıkışında şehir merkezine ulaşımı ise dolmuş ve belediye otobüslerini kullanarak ya da taksi yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Gar şehir merkezine 1 km uzaklıktadır ve ulaşım konusunda sorun yaşanmayacaktır.

Denizin ve doğanın tadını çıkarmak, tarihi dokuların üzerini yeşil bir örtüyle süsleyen bu şehirde nefes almak için havayolunu tercih edebilir, Ekonomikuçuş Zonguldak uçak bileti seçeneklerinden yararlanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak’ta Ne Yapılır?
Batı Karadeniz’in en güzel plajlarına sahip olan Zonguldak yaz tatili için iyi bir tercih olabilir. Filyos, Karakum, Uzunkum, Türkali, Hisarkarası ve Kireçlik gibi plajları tatil için müsaittir. Devrek ilçesinde yapacağınız Rafting de heyecanlı bir tatil anısı olabilir.

Harmankaya Şelaleleri’ni görmeniz gereken bu şehirde yaklaşık 4 km olan yürüyüş parkurunu takip edebilir, burada hoş bir doğa yürüyüşüne katılma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Cehennemağzı Mağaraları, Gökgöl Mağarası, Çayır Köyü Su Mağarası gibi doğal güzellikleri mutlaka görmelisiniz. Tabi Zonguldak seyahatiniz sırasında mutlaka fotoğraf makinenizi de yanınızda bulundurmalısınız.
 

Zonguldak Uçak Bileti

Zonguldak Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Zonguldak ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Zonguldak Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Zonguldak Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.