Uçak Bileti
   ABD Uçak Bileti  


ABD’nin Gezilecek En Güzel Şehirleri
Sınırlı bir süre zarfında devasa bir ülke olan Amerika’yı hakkıyla gezebilmek adına vereceğimiz öneriler çok işinize yarayacak. Öncelikle yolculuğa çıkmadan önce Amerika’da en çok görmek istediğiniz yerlerin bir listesini yapmalısınız. Macera ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkmak için Ekonomikuçuş’u inceleyerek dilediğiniz hava yolu şirketinden en uygun fiyatlara ABD uçak bileti satın alabilirsiniz.

New York
Amerika’nın en popüler ve en kalabalık şehri olan New York, gökdelenlerin, en iyinin ve en kötünün, lüksün ve modern hayatın iç içe olduğu tam bir Amerika şehridir. Uluslar arası metropol olan New York’un en güzel yanı, çok kültürlü yapısının olmasıdır. Amerika’nın en gözde şehri olan New York bünyesinde en iyi restoranları, otelleri, müzeleri ve galerileri barındırır. Bu şehre giden bir turistin Özgürlük Anıtı, Times Meydanı, Guggenheim Müzesi, Brooklyn Köprüsü, Büyük Elma ve Empire State Binası’nı kesinlikle ziyaret etmesi gerekir.

Boston
Amerika’nın diğer şehirlerinin yanı sıra tam bir öğrenci şehri olan Boston, canlı şehir hayatı ile bir adım öne çıkar. Back Bay bölgesi, renkli Chinatown ve tarihi West End bölgesi şehrin en çok ilgi çeken bölümleridir. Quincy Market, The Freedom Trail ve Fenway Park Boston’da görülmesi gereken yerlerdendir. Harvard ve MIT gibi dünyaca tanınan okulların bulunduğu New England bölgesi 100’den fazla yüksek öğrenim kurumunu içinde barındırır. Bostan’da yapacağınız şehir turu Amerika’nın tarihini baştan sona anlamanız demektir. 

Washington DC
Amerika’nın başkenti olan Washington, içinde bulunan anıtlarla ünlü bir kenttir. Düzenli yapısı turistlerin rahatça gezmesi için en kolay şehirlerarasında yer alır. Özellikle bahar aylarında bu şehrin park ve bahçelerine bayılacaksınız. Turistleri maddi açıdan da düşünen bu şehrin tüm simgesel yapıları, anıtları ve müzelerini gezmek ücretsizdir. Washington’da yer alan Pentagon, Beyaz Saray ve Washinton Anıtı, Smithsonian Müzesi ve National Gallery kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında gelir.
Amerika’da rüya gibi bir gezi geçirmek için kesinlikle Miami, San Francisco, Los Angeles, Chigaco, Orlando, San Diego ve Las Vegas gibi ünlü şehirlerde görülmelidir. Amerika’ya mükemmel bir yolculuğa çıkmak için ilk olarak Ekonomikuçuş’tan ABD uçak bileti satın almalı ve bavullarınızı hazırlamaya başlamalısınız.
 

ABD Uçak Bileti

ABD Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde ABD ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

ABD Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

ABD Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.