Uçak Bileti

  Adana Uçak Bileti

 


Adana Gezisi ve Uçak Bileti
Ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Adana, birçok özelliği ile adından sıkça bahsettiriyor. Tarihi, sanayisi, coğrafi özellikleri ve mutfağı ile dillere destan olan bu büyük şehirde zaman geçirmek için pek çok alternatif var. Daha çok iş ve tarım sektöründe adını duyuran Adana aynı zamanda bir gezi kenti. Adana’da gezilip görülmesi gereken pek çok yer var. Tarihi mekanlar ve doğal güzelliklerin yurdu Adana, ülkemizin önemli bir parçası.

Güzel yurdumuzun Adana şehrini mutlaka gezmelisiniz. Türkiye'nin tüm havaalanlarına olduğu gibi Adana seyahati için de Ekonomikuçuş internet sitesi avantajlarıyla Adana uçak bileti alabilirsiniz.

Adana’da Gezilecek Yerler
Adana’da mutlaka gezmeniz gereken yerlerin başında tarihi yapılar ve antik kentler geliyor. Ülke tarihinin tüyler ürperten örneklerini ve doğal güzellikleri şöyle sıralayabiliriz.

Tarihi Yapılar: Adana Kalesi, Yılanlı Kale, Anavarza Kalesi, Feke Kalesi, Varda Köprüsü, Taş Köprü, Hasan Ağa Cami, Adana Ulu Cami, Ağca Mescit, Tuz Hanı, Gön Hanı, Irmak Hamamı ve Çarşı Hamamı.

Antik Kentler: Misis Antik Kenti, Anavarza Antik Kenti, Şar Antik Kenti ve Ayaş Antik Kenti

Müzeler: Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Etnografya Müzesi, Adana Atatürk Evi, Misis Mozaik Müzesi

Yaylalar: Belemedik Yaylası, Pozantı Yaylası, Akçatekir Yaylası, Horzum Yaylası, Nemrun Yaylası

Adana Mutfağı
Adana, mutfağı ile çok zengin bir şehir. Aynı zamanda da adını tüm dünyaya duyurmuş lezzetlerin sahibi. Akla ilk gelen lezzetler; Adana kebabı ve lahmacun. Diğer ünlü lezzetleri de şöyle sıralayabiliriz. İçli köfte, çiğ köfte, humus, Adana böreği, balık ve deniz mahsulleri, pide, unlu mamuller, soslu tavuk döner, şırdan ve mumbar dolması gibi sakatat yemekleri, cevizli sucuk, şalgam suyu. Ayrıca 24 saat açık çorbacılarda, günün her saati çorba içebilirsiniz.

Adana’ya Nasıl Gidilir?
Hangi şehirde olursanız olun, Adana’ya gitmek çok kolay. Ulaşım imkanları tren, karayolu ve uçak. Uzak bir şehirden gelecekseniz elbette ki en hızlı ve hesaplı çözüm uçak yolculuğu. Adana’nın Şakirpaşa Havalimanı, gelişmiş ve moderndir. Uzun yıllardır iç ve dış hatlara hizmet vermiş ve vermeye de devam ediyor. Ülkemizde bulunan tüm havayolu şirketleri, Şakirpaşa havalimanına sefer düzenliyor. Ekonomikuçuş internet sitesinden dilediğiniz havayolu şirketine ait sefer için Adana uçak bileti satın alabilirsiniz.
 

Adana Uçak Bileti

Adana Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Adana ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Adana Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Adana Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.