Uçak Bileti
   Almanya Uçak Bileti  


Almanya Uçak Bileti
Almanya deyince akla ilk gelenler bira, asık suratlar, Hitler filmleri, sanayi ve çikolata. Pek çok insanın ön yargı ile yaklaştığı ve çoğu zamanda gezilecek yerler listesinde ilklere koymadığı Almanya, aslında hoş bir tatil geçirilebilecek bir ülke. Uçak seferlerinin sıklıkla yapıldığı ve saat farkımızın az olduğu Almanya’nın neredeyse yarı nüfusu Türklerden oluşuyor. Bu yüzden Almanya uçak bileti, en fazla satılan yurt dışı biletleri olarak değerlendirilebilir.

Tarihi ve mimarisi ile gezilip görülmesi gereken pek çok yer var. 16 eyaletten oluşan Almanya’da kesinlikle gezilmesi gereken 5 şehri şöyle sıralayabiliriz, başkent Berlin, Münih, Hamburg, Köln ve Frankfurt.

Hangi şehirde neler yapılır?

Berlin
Uzun bir liste olabilir ancak biz sadece olmazsa olmazları anlatalım. Tam anlamı ile metropol bir şehir olan Berlin, Türk sayısının en fazla olduğu yer. Burada Türk restoranlara ve taksi şoförlerine rastlayabilirsiniz. Çok sayıda ucuz ya da pahalı restoranları ve fast food gibi Alman mutfağı örneklerini görmek mümkün. Özellikle 7/24 açık kahvaltı mekanlarına sıkça rastlayabilirsiniz çünkü; Almanlar için kahvaltı ve brunch keyfi vazgeçilmez. Şehrin en önemli özelliklerinden biri ise festival ve fuar gibi etkinliklerin çok yaygın olması. Bu yüzden Berlin’de yapılabilecek çok şey var.

Münih
Kültürel aktivitelerin şehri olan Münih’te müzeleri, Alman mimarisinin benzersiz örneklerini, moda festivalleri ve dünya mutfağını sunan restoranları görebilirsiniz. Gece ve gündüzü daima hareketli olan Münih’te, hayat hiç durmuyor. Büyük çaplı şenlikler, şehirle özdeşleşmiş durumda.

Hamburg
Bille, Elbe ve Alster nehirlerinin birleştiği noktada bulunan Hamburg, çok ender rastlanabilecek şahane bir yapıya sahip. Su kanalları ve 2 bini aşan köprü sayısı Hamburg’u Almanya’nın en özel şehirlerinden biri yapıyor. Nehir ve göllerin kenarında kurulmuş cafe, bar ve restoranların şehre kattığı enerjiyi hissetmemek imkansız. Özellikle balık lokantaları çok gözde.  Avrupa’nın en büyük ikinci limanına ev sahipliği yapan Hamburg, uluslar arası ticarette de önemli bir rol oynuyor.

Köln
Almanya’nın dördüncü büyük kenti olan Köln, Ren nehri üzerinde yer alan kültür, sanat ve eğlence merkezi. Bira, özel soslar, restoran ve gurmeleriyle ünlü. Özellikle bira, şehir kimliğinin bir parçası. Meyhanelerinin sayısı 4 bini bulabilir. Her köşe başında cafe ve barlara rastlayabilirsiniz.

Frankfurt
Almanya’nın en ilginç şehri olarak adlandırılabilir. Ortaçağ’ın imparatorluk şehri olarak bilinen Frankfurt’ta geçmişin ve geleceğin harmanını görebilirsiniz. İnanılmaz gökdelenlerin yer aldığı şehre ekonomi, finans ve bankalar şehri de deniliyor. Almanya’nın en fazla yoğun olan iş ve sanayi bölgesi olmasından dolayı her anlamda çok gelişmiş bir şehir.

Ramontische Strasse (Romantik Yol)

Bir Almanya gezisinde mutlaka gidilmesi gereken yerlerden birisi Romantik Yol. Würzburg ve Füssen şehirleri arasında bulunan 315 km’lik bu güzergahta, 26 ortaçağ kasabası yer almaktadır. Almanya’nın hafızalarda kalan soğuk yüzünü Romantik Yol’da turlarken silebilirsiniz.

Unutulmaz bir Almanya tatili için, mutlaka şehirler hakkında bilgi edinin. Şehir bilgileri, gezilmesi gereken yerler ve Almanya uçak bileti için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

Almanya Uçak Bileti

Almanya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Almanya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Almanya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Almanya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.