Uçak Bileti
   Ankara Uçak Bileti  


Ankara’ da Gezi ve Uçak Bileti
Türkiye’nin en büyük kentlerinden birisi olan ve başkent olma özelliğine sahip olan Ankara, Cumhuriyet’in kuruluşundan itibaren büyük bir büyüme göstermiştir. Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olan Ankara, Türkiye’nin tüm resmi merkezlerine ev sahipliği yapıyor. Tarihi ve doğal güzellikleri kadar politik ve siyasi açıdan da çok önemli bir kenttir. Ankara’nın tarihi MÖ 333 yılına kadar resmi olarak uzanıyor. Pek çok medeniyete ve imparatorluğa ev sahipliği yapmış olan Ankara tarihi açıdan dünya tarihi için çok önemlidir.

Türkiye’nin başkenti Ankara’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra siyasi merkezlerini gezebilmek için Ekonomikuçuş internet sitesi üzerinden dilediğiniz firmanın, dilediğiniz seferi için Ankara uçak bileti satın alarak, konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da Gezilecek Yerler
Tarihi Yerler: Augustus Tapınağı, Julien Sütunu, Gavurkale, Külhöyük, Ankara Kalesi, Kalecik Kalesi, Akköprü, Suluhan, Çengelhan, Zağfiran (Safran) Hanı, Eski Hamam, Karacabey Hamamı, Roma Hamamı, Hacı Bayram Camii, Alaeddin Camii, Ahi Elvan Camii, Cenab-ı Ahmet Camii, Çiçekçioğlu Camii, Kocatepe Camii, Zincirli Camii.

Antik Kentler: Gordion, Ahlatlıbel, Bitik, Etiyokuşu, Hattuşaş,

Müzeler: Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi, A.Ü. Eğitim Bilimleri Fakültesi Oyuncak Müzesi, Cumhuriyet Müzesi, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi, Mehmet Akif Ersoy Müze Evi, ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi, Pembe Köşk, Türk Hava Kurumu Müzesi, Atatürk Orman Çiftliği Atatürk Evi Müzesi, TRT Müzesi, Hava Müzesi, Demiryolları Müzesi, Devlet Mezarlığı Müzesi.

Tarihi Yapılar: Anıtkabir, Kızılay Meydanı, Gençlik Parkı, Ankara Tiyatroları, İlk TBMM, Yeni TBMM.

Ankara Mutfağı
Ankara, Anadolu’nun zengin mutfağını en iyi şekilde gösteren bir mutfağa sahiptir. Ankara’da düğün çorbası, uruş kapama, Ankara tavası, ilişkik, orman kebebı, patlıcanlı et, sızgıç, siyel, siyer, calla, çoban kavurması, bici, pıt pıt pilavı, ay çöreği, bohça çöreği, carcıran, çılbır çırpma, göçe, göter, keşkek yemeği, bazlama, cızlama, gözleme, nevizleme, ayva boranası, omaç ve perçem gibi daha pek çok zengin lezzet ile eşsiz mutfağa sahiptir.

Ankara’ya Nasıl Gidilir
Ankara Türkiye’nin başkent olması sebebi ile ulaşım açısından en gelişmiş kentlerden birisidir. Tren, uçak ve araba ile ulaşım mümkündür. Ekonomikuçuş firmasının avantajlarından faydalanarak, farklı havayolu şirketlerine ait Ankara seferlerinden herhangi birisinden Ankara uçak bileti satın alabilirsiniz.
 

Ankara Uçak Bileti

Ankara Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Ankara ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Ankara Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Ankara Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.