Uçak Bileti
   Antalya Uçak Bileti  


Antalya’da Gezi ve Uçak Bileti
Türkiye’de yaz turizmi denince ilk akla gelen kent olan Antalya, muhteşem plajları, yeşil alanları ve tarihi değerleri ile eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. En özel doğa manzaraları eşliğinde denize girme keyfi sunarken, çok eski tarihlerden gelen tarihi izler eşliğinde gezintiler gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. Plajları, antik kentleri, tarihi yapıları ve daha pek çok doğal güzellikleri ile eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Antalya gibi doğal güzellikleri ve yaz turizmi ile ünlü bir kentte eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilmeniz için en hızlı ulaşım yolu olan havayolu ulaşımında Ekonomikuçuş firmasından farklı havayolu şirketlerinden Antalya uçak bileti satın alarak, konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya’da Gezilecek Yerler
Tarihi Yerler: Alara Han, Kızıl Kule, Köprülü Kanyon, Noel Baba Kilisesi, Müsellim Camii, Antalya Kalesi, Emir Bedreddin Camii, Mehmed Paşa Camii, Kale Camii, Ömer Paşa Camii, Karatay Medresesi, Ahi Yusuf Mescidi, Bali Bey Camii, Ulu Camii Medresesi, Atabey Armağan Medresesi, Emir Sinaneddin Camii, Evdir Han, Şaropsa Han, Deniz Feneri, Bedesten, Selçuk Tersanesi ve Tekelioğlu Kütüphanesi gibi çok zengin bir tarihi yeri bulunuyor.

Antik Kentler: Aspendos, Perge, Myra, Simena, Xanthos, Apollonia, Olimpos, Arykanda, Sillyon, Side Apollon Tapınağı, Side Antik Tiyatrosu, Side Antik Kenti, Selekeia, Soura, Antiphellos ve Hadrian Kapısı ile önemli antik kentler bulunuyor.

Müzeler:  Antalya Müzesi, Kaleiçi Müzesi, Antalya Atatürk Müzesi, Antalya Kent Müzesi, Antalya Oyuncak Müzesi, Alanya Arkeoloji Müzesi, Alanya Atatürk Evi Müzesi, Alanya Kızılkule Etnografya Müzesi, İç Kale Müzesi, Noel Baba Kilisesi ve Side Müzesi.

Antalya Mutfağı
Antalya yöresinde yapılan çorbalar, yemekler, börekler ve tatlılar Akdeniz mevsim ve iklim yapısı ile doğrudan bağlantılıdır. Antalya tarhana çorbası, kekikli çorba, göce çorbası, yarpızlı çorba ve yarma tarhana çorbası bulunuyor. Antalya yemekleri arasında domates cilvesi, burani, testi kebabı (kaynama), aşafaşı, borana, softalar aşı, ilabada aşı, piyaz ve hibeş gibi çeşitleri bulunuyor.

Su böreği, tepsi böreği, kapama, kabak tatlısı, kıvrım(sarıburma), pelize, kirkitle ve bestel gibi farklı tatlı ve börek çeşitleri de bulunuyor.

Antalya’ya Nasıl Gidilir
Antalya’da ulaşım karayolu ve demiryolu ulaşımının yanı sıra deniz ve havayolu ulaşımı da bulunuyor. Havayolu ulaşımında Antalya’ya sefer düzenleyen havayolu şirketlerinin tamamı için Ekonomikuçuş internet sitesinden Antalya uçak bileti satın alabilirsiniz.
 

Antalya Uçak Bileti

Antalya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Antalya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Antalya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Antalya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.