Uçak Bileti
   Artvin Uçak Bileti  


Doğal Güzellikleriyle Artvin
Türkiye'nin Gürcistan'la sınırı olan Artvin, coğrafi ve kültürel yapı bakımından Anadolu'nun diğer bölgelerinden kesin çizgilerle ayrılır. Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan Artvin engebeli yüzey şekillerine ve iklim çeşitliliğine sahiptir. Artvin'in boğaları meşhurdur ve şehrin simgesi de boğadır. Eski çağlarda Hitit, Urartular, İskitler gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır.
Doğal güzellikleriyle Türkiye'nin eşsiz yerlerinden biri olan Arvin'i Ekonomikuçuş avantajlarıyla Artvin uçak bileti alarak gezip, görebilirsiniz.

Milli Parklar
Karagöl Sahara Milli parkı, Efeler – Gorgit tabiatı koruma alanı,

Tarihi Yerler
Ardanuç kalesi, İşhan manastırı, Dört kilise, Barhal kilisesi, Pırnallı manastırı, Bağcılar manastırı,  Dolishane manastırı, Kaçkal manastırı, Cevizli manastırı, Cevizli köyü, İbrikli kilisesi, Livana Kilisesi, Şavrat kalesi, Aybişen kalesi, Boselt kalesi, Ciha kalesi, Erkinis kalesi, Ersis kalesi, Ferhatlı kalesi, Kolaçet kalesi, Kuvarshan kalesi, Petoban kalesi, Petrik İsman Kalesi, Tukharis kalesi, Ustamış kalesi, Yukarı Hod kalesi, Kemalpaşa klise cami, Muratlı Cami, Orta Hopa cami

Artvin Mutfağı
Hamur işlerinde en ünlü olanları içerisinde; hinkel, cergebas, bişi, katmer, erişte, lokum (lokma)  yer almaktadır. Dibek veya dinklerde dövülerek hazırlanan ve adı halk arasında 'gendirme' ve 'keşkek' olarak bilinen yemekler çok bilinen yöresel yemeklerdir. Çorbalardan püşürük adlı çorba, en çok bilinenlerdendir. Bunlardan başka, çılbır, Kaygana (Omlet) ve tencere yemekleri içinde de, yağlı, lorlu veya sadece etle yapılan soğanlı yahni de yerli yemekler arasındadır. Ayrıca sahil kesiminde yer alan halkın mahalli yemekleri arasında, hamsi balığından hazırlanan; hamsili pilav, hamsili buğulama, hamsili mısır ekmeği (cadı), hamsi salamura yer almaktadır.

Artvin'e Nasıl Gidilir?
Artvin'e karayolu ile Türkiye'nin her yerinden gidilebilir. Özellikle, Samsun’dan itibaren sahil yolu ile gidildiğinde Karadeniz’i solunuza ve dağları da sağ yanınıza alarak, sahil boyunca balıkçı barınakları, sahil lokantaları ve kıyıya yakın Karadeniz köy ve yaylalarına uğrayarak eşsiz lezzetlerden tadabilir, muhteşem güzelliklerini fotoğraflayarak, harika bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Artvin’e doğrudan deniz yolu ile ulaşamamakla birlikte yaz aylarında İstanbul’dan Trabzon’a Limanı’na dek arabalı vapur ile gidilerek sonrası kara yoluyla tamamlanabilir. Hava yolu alternatifini kullanmak istediğinizde, Ekonomikuçuş internet sitesi aracılığıyla istendiğiniz hava yolu şirketiyle Artvin uçak bileti işlemlerinizi gerçekleştirerek, Artvin'de seyahat planlarınıza ekleyebilirsiniz.
 

Artvin Uçak Bileti

Artvin Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Artvin ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Artvin Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Artvin Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.