Uçak Bileti
   Çad Uçak Bileti  


Çad Uçak Bileti
Çad deyince ne aklınıza geliyor? Yoksa adını daha önce duymayanlardan mısınız? Ya da hakkında çok şey bilmiyor musunuz? O zaman belki de tanımanın tam zamanı. Çad uçak bileti alarak ilk adımı atabilirsiniz örneğin.

Çad bir Orta Afrika Ülkesi. Denize kıyısı yok. Seyahatler iki temel amaçla gerçekleşiyor. İlki safari yapmak, diğeri ise iş amaçlı. Çünkü Çad, altın, uranyum ve petrol açısından Afrika’nın en zengin ülkeleri arasında ilk beşte. Bu ise Ülkeyi son derece cazip hale getiriyor. Ama bu 2 neden dışında da Çad’a gitmek için pek çok neden var. Gelin bunların neler olduğuna bakalım

Neden Çad Seyahati Yapılır Ya da Yapılmalı?
Âşıkların kenti Fransa ya da modanın başkenti İtalya varken neden bir orta Afrika ülkesine gidilir derseniz.  İşte nedenleri:

Çad Gölü Gezisi İçin
Dışarıya akıntısı olmayan, suyunu çevresindeki nehirlerden alan ender güzellikte dünyanın sayılı gölleri arasında. Zaten Ülke, adını gölden almakta. Zamanında dünyanın en büyük gölleri arasında olmasına rağmen, küresel ısınmanın etkileri ile gittikçe küçülen göllerden olduğundan, kurumadan, daha fazla küçülmeden görülmesi gereken yerler arasında. Dahası manzara bir harika.

Çad Ulusal Müzesi Afrika’nın En Kapsamlı Müzesidir
Çad’ın kendi tarihini çok güzel gösteren bir müze. Dönemsel tüm eserleri bulmak mümkün. Afrika’da bu kapsamda başka bir müzenin olmadığının da altını çizmek gerekiyor.

Tousside Yanardağı
Deniz seviyesinden 3315 metre yükseklikte olan bu yanardağ, dünyanın sayılı yanardağları arasında ve gittiğinizde olanca heybeti ile sizi karşılıyor.

Tibesti Dağları
Bölgenin en uzun sıradağlarıdır. Ekonomikuçuş sitemizden alacağınız uçak bileti ile yapacağınız Çad gezisi sırasında bulutlar arasından görünen sıradağlar size bambaşka bir dünyanın yüksekliğini gösterecektir.

Nerede Kalınır?
Sakın ha, bir Afrika Ülkesinde nerede kalınır diye şüphe duymayın. Ülkenin başkenti olan N D’jamena da beş yıldızlı birçok otel mevcuttur. Dünyaca ünlü, Kempinski dışında Nov gibi Ülkemizde de birçok yerde otelleri olan grubun Nov Cad oteli ve yerel oteller bulunmakta. Tüm bu oteller son derece konforlu, havuz ve spa seçenekleri olanlar var ve fiyatlar son derece makul.

Sonuçta siz de şehir bilgileri, gezilmesi gereken yerler ve Çad uçak bileti için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

Çad Uçak Bileti

Çad Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Çad ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Çad Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Çad Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.