Uçak Bileti
   Çanakkale Uçak Bileti  


Çanakkale Uçak Bileti
Gezilip görülmesi gerekenler listesinde ilk sırayı alması gereken Çanakkale, şanlı bir tarihe sahip. Bu topraklarda yüzlerce yıllık tarihin ve medeniyetlerin izleri var. Şehitlerin ruhunu hissetmemek ve onlarla gururlanmamak imkansız. Tarihi ve coğrafi konumu ile ender illerimizden biri olan Çanakkale, yılın her döneminde ziyaretçi ağırlıyor. Her Türk evladı için burayı ziyaret etmek bir görev olmalı.

Çanakkale, en fazla gezi ve tur düzenlenen şehirlerimizden birisidir. Hem kara hem de hava yolunun kullanıldığı Çanakkale’ye gitmek için hızlı ve konforlu bir yol tercih edenler, Ekonomikuçuş firmasının özel imkanlarından yararlanarak, Çanakkale uçak bileti alabilir.

Çanakkale’de Gezilmesi Gereken Yerler
Çanakkale’de gezilip görülmesi gereken yüzlerce yer var. Önemli birkaç yeri sıraladığımız bu liste sayfalarca uzayıp gidebilir.

Aynalı Çarşı
Üzerine türkülerin yakıldığı Çanakkale çarşısı, II.Abdülhamit tarafından yaptırılmış. Çarşının gerçek adı aslında, Passage Hallio. Çarşının iki girişinde bulunan dikkat çekici aynalar yüzünden buraya Aynalı Çarşı denilmiş.

Çanakkale Merkez
Çanakkale boğazının güzel manzarası, kordon boyu ve antik Truva şehrinin maketinin bulunduğu merkezde Çanakkale’nin efsanevi ruhunu hissedebilirsiniz.

Çanakkale Şehitliği
Canını vatan uğrunda feda eden şehitlerimizin bulunduğu Çanakkale şehitliğini gezmeden buradan ayrılmayın. Her birimizin bir ecdadı bu şehitlikte yatıyor olabilir.

Çanakkale Deniz Müzesi
Çanakkale savaşında kullanılan silahlar ve Nusret mayın gemisinin maketinin bulunduğu Çanakkale deniz müzesi Fatih Sultan Mehmet tarafından 1462 yılında yaptırılmış. Gezerken son derece etkilenebileceğiniz bu müzede savaşın gerçek tanıklarını görmek heyecan verici.

Truva Antik Kenti
1996 yılından bu yana milli park statüsünde yer alan Truva Antik Kenti, Kaz dağı eteklerinde kurulmuş. 9 şehrin birbiri üzerine kurulduğu bu kent, tam anlamı ile medeniyetlerin buluşma noktası. Gün geçtikçe artan kazılar, kentin giderek büyümesini sağlıyor.

Çanakkale’de gezerken büyük küçük birçok müzeye rastlayabilirsiniz. Hatta bu topraklarda yürürken ayağınıza bir mermi kovanı bile takılabilir. Çanakkale’yi tanımak için gelip bu havayı solumak gerekiyor. Ekonomikuçuş farkıyla kısa bilgiler ve Çanakkale uçak bileti alabilirsiniz.
 

Çanakkale Uçak Bileti

Çanakkale Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Çanakkale ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Çanakkale Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Çanakkale Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.