Uçak Bileti
   Çin Uçak Bileti  


Dünyanın Fabrikasına Seyahat
Çin, 5 bin yılık yazılı tarihi ile gerçek bir tarih müzesi konumundadır. 1.5 milyara yaklaşan nüfusu ile dünyanın en kalabalık ülkesidir. Nüfus bu kadar yoğun olunca da işçi maliyetleri de düşük oluyor. Bu nedenle tüm dünyayı saran Çin Malı çılgınlığı engellenemiyor. Çin, sadece ucuz ürünlerin değil, ucuz işçiliği ile dünyanın hemen hemen bilinen tüm markalarının üretim yeridir. Hangi sektör olursa olsun, bir ürün Çin'de üretilir. Bu özelliği ile Çin dünyanın fabrikası gibidir.

Çin, birçok tarihi yapıtları ile dünya turizminin de önemli bir merkezidir. Ekonomikuçuş firması ile dilediğiniz havayolu şirketinin dilediğiniz seferinden ayrıcalıklı şartlarla bilet alabilirisiniz. Çin seyahatiniz için de bu internet sitesini kullanarak Çin uçak bileti alabilirsiniz.

Hangi Şehirde Neler Yapılır?
Çin Halk Cumhuriyeti, bir çok şehrinde görülmesi gereken bir çok güzelliği barındırır. Ekonomikuçuş avantajlarıyla Çin uçak bileti alarak bu ülkeye gittiğinizde tatil turunuz için bir çok seçenek sizi bekliyor olacak.

Pekin
Pekin, Çin'in başkentidir. Aynı zaman da en önemli şehirlerindendir. Hem ticari, hem de tarih olarak pek çok özelliği barındırır. Pekin'de öncelikle görmeniz gereken Mutianyu Çin Seddi olmalıdır. Yiheyuan Yaz Sarayı, muhteşem bitkileri için bile görmeniz gereken bir yerdir. Cennet Tapınağı, Beihai Park, Ulusal Sahne Sanatları Merkezi, Yonghegong Tapınağı, Saray Müzesi, İmparatorluk Sarayı Bahçesi, Çin Ulusal Müzesi, Pekin Botanik Bahçesi, Zhongshan Park, mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında gelir.

Şanghay
Şanghay hem tarihi binaları hem de modern mimariyi gözlemleyebileceğiniz bir kent. Şanghay'a gidip de dünyaca ünlü Şanghay Sirki'ne gitmemek olmaz. Özellikle çocuklarınızla yaptığınız bir tatilse, çocuklarınız için bu tatili Şangay Sirki gösterisini izleyerek unutulmaz kılabilirsiniz. Şanghay Müzesi, Şanghay Yahudi Mülteciler Müzesi, Contentment Garden, Demiryolu İstasyon binası, Jin Mao Kulesi, Buda Tapınağı, Uluslararası Fuar Merkezi görmeniz gereken yerler arasındadır.

Hong Kong
İngilizlere kiralanan ve kontrat süresinin dolmasıyla Çin'e devredilen Hong Kong, Çin'e bağlı özel yönetim bölgesidir. Çin tatilinde Hong Kong'u gezmemek olmaz. Hong Kong Tarih Müzesi, Chi Lin Rahibe Manastırı, Nan Lian Bahçesi görmeniz gereken yerlerdir. Hong Kong gezinizde, Ding Ding denilen şehir içi ulaşımda kullanılan tramvaya binmeyi unutmayın. Victoria Limanı, Büyük Buda Heykeli, Botanik Bahçesi ve Disneyland'ı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.
 

Çin Uçak Bileti

Çin Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Çin ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Çin Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Çin Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.