Uçak Bileti

AnadoluJet Hava Yolları


Anadolu Jet Online Uçak Bileti  Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdedir.
Çağrı Merkezi Telefon
0(212) 914 0 914

 

 

* Varolan rezervasyonlarınızı inceleyebilirsiniz.

* Biletlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

* İptal ve Değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

* Online ödeme yapabilirsiniz.

* Puan durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

* Üyelerimize özel kampanyalardan yaralanabilirsiniz.

* Tüm kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

* Promosyon biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

* Promosyon biletlerin parkur ve tarih bağlı başka kısıtlamalar olabilir.

* Bilet kuralları ve daha ayrıntılı bilgi için 0(212) 914 0 914 Nolu telefondan Çağrı Merkezimizle
iletişime geçebilirsiniz.

Anadolujet Ucuz Uçak Bileti

2 Adımda Uçak Bileti. Ucuz, Ekonomik, Promosyonlu ve Kolay Uçak Bileti.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde AnadoluJet'in ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve Diğer havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En Ekonomik uçak bileti sistemi ile Anadolu Jet 'in en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Anadolu Jet Uçak Biletlerini ister online ister +90(212) 914 0 914 nolu telefon ileÇağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Anadolu Jet ile satın aldığınız uçak biletinizle Türk Havayolları uçak biletlerinde olduğu gibi Miles & Mileskartınızı işleterek puan kazanabilirsiniz. AnadoluJet Havayolları çocuk, bebek, öğrenci vb. indirimli yolcu uçak biletlerinde kimlik ibrazı ile indirim uygulamaktadır.

Anadolu Jet Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90(212) 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsimiz

 

Diğer Havayolları

Türk Havayolları Uçak Bileti Anadolu Jet Uçak Bileti AtlasGlobal Uçak Bileti SunExpress Uçak Bileti Borajet Uçak Bileti Onurair Uçak Bileti FLY Pegasus Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet AtlasGlobal SunExpress Borajet Onurair Fly Pegasus Yurtdışı
 
  Online Check-In
Check-in işlemlerinizi online olarak yapın,doğrudan uçakta yerinizi alın.
  E-Bilet Görüntüleme
E-Biletinizi detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.
  Bagaj Hakkı
Bagaj hakkı bilgileri ve bagaj konusunda uyulması gereken kurallar.
 

Anadolujet Havayolları uçak biletleri uygulamasıyla ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 (212) 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.

 
EkonomikUcus.com üzerinden Anadolu Jet 'in tüm yurtiçi uçuş yaptığını noktalara en ucuz en ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. AnadoluJet 'in kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.
 
Anadolu Jet Yurtiçi Uçuş Noktaları
Adana Uçak Bileti Ankara Uçak Bileti Antalya Uçak Bileti
Batman Uçak Bileti Muğla/Bodrum Uçak Bileti Tekirdağ Uçak Bileti
Muğla/Dalaman Uçak Bileti Diyarbakır Uçak Bileti Elazığ Uçak Bileti
Erzincan Uçak Bileti Erzurum Uçak Bileti Gaziantep Uçak Bileti
Hatay Uçak Bileti İzmir Uçak Bileti Kahramanmaraş Uçak Bileti
Kars Uçak Bileti Malatya Uçak Bileti Muş Uçak Bileti
Samsun Uçak Bileti Şanlıurfa Uçak Bileti Trabzon Uçak Bileti
Van Uçak Bileti    
 
E-Bilet; Kağıt bilet kullanımını ortadan kaldıran biletleme sistemidir. Tüm bilet bilgileri elektronik olarak sistemde saklanır ve satış anında size tüm bilgileri içeren bir “seyahat belgesi” verilir. Rezervasyon ve ödeme, kağıt bilette olduğu gibi devam eder ve size verilen seyahat belgesi olsun ya da olmasın, check-in kontuarında sadece resimli bir kimlik ile (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, evlilik cüzdanı) birlikte check-in yaptırabilirsiniz. 

Elektronik Bilet Uygulanan Hatlar; Elektronik bilet uygulaması tüm iç hat uçuşlarımızda uygulanmaktadır. 

AnadoluJet, başkent merkezli olmak üzere, Ankara'dan 38 kente sefer düzenlemektedir. THY, yeni markanın tüm eksikliklerini gidererek hazır hale gelmesi amacıyla ilk etapta iç hat uçuşlarına ağırlık vermektedir.

Anadolu Jet 'in Ankara Havalimanı kalkışlı uçuşları ile bir çok yurt içi noktasına direk uçak bileti imkanınız vardır. Bununla beraber THY ve BoraJet Havayolları ile aktarmalı veya direk uçak bileti alternatifleri bulup satın alma imkanınız da mevcuttur.

AnadoluJet; 23 Nisan 2008 tarihinde daha geniş halk kitlelerine ulaşım hizmeti sunabilmek için Türk Havayolları 'nın yeni bir iş modeli ile kurulmuştur. Düşük maliyetleri sebebiyle müşterilerine en ucuz uçak bileti sunma avantajını kullanan Anadolu Jet 'in ana kalkış noktası Ankara Esenboğa Havalimanı 'dır. AnadoluJet İstanbul uçuşlarında Sabiha Gökçen Havalimanı 'nı kullanmaktadır.

Ekonomikucus.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için uçuş tarifesini görebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilirsiniz.Anadolu Jet bilet fiyatlarını inceleyerek size en uygun ve en ucuz uçak bileti için rezervasyon yaptırabilir ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

Anadolu Jet, Suriye’nin en büyük şehrine başkent Şam’a Ankara’dan direkt uçuşlarına 4 Mart 2010 tarihinde başladı. Anadolu Jet, Kıbrıs’dan sonra ikinci dış hat noktasını açıp Ankara merkezli uçuşlarıyla Türkiye sınırlarının ötesine açılmaya karar verdi. Anadolu Jet 2. yılında dış hat seferlerine Amsterdam, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Stockholm, Tahran ve Viyana kentlerini de ekledi.