Uçak Bileti

BoraJet Hava Yolları


Borajet Online Uçak Bileti  Çağrı Merkezimiz 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdedir.
Çağrı Merkezi Telefon
0(212) 914 0 914

 

 

* Varolan rezervasyonlarınızı inceleyebilirsiniz.

* Biletlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

* İptal ve Değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.

* Online ödeme yapabilirsiniz.

* Puan durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

* Üyelerimize özel kampanyalardan yaralanabilirsiniz.

* Tüm kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

* Promosyon biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

* Promosyon biletlerin parkur ve tarih bağlı başka kısıtlamalar olabilir.

* Bilet kuralları ve daha ayrıntılı bilgi için 0(212) 914 0 914 Nolu telefondan Çağrı Merkezimizle
iletişime geçebilirsiniz.

Borajet Ucuz Uçak Bileti

2 Adımda Uçak Bileti. Ucuz, Ekonomik, Promosyonlu ve Kolay Uçak Bileti.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Borajet ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve Diğer havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En Ekonomik uçak bileti sistemi ile Borajet'in en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Borajet ister online ister +90(212) 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Borajet Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90(212) 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsimiz

 

Diğer Havayolları

Türk Havayolları Uçak Bileti Anadolu Jet Uçak Bileti AtlasGlobal Uçak Bileti SunExpress Uçak Bileti Borajet Uçak Bileti Onurair Uçak Bileti FLY Pegasus Uçak Bileti Yurtdışı Uçak Bileti
Türk Hava Yolları Anadolujet AtlasGlobal SunExpress Borajet Onurair Fly Pegasus Yurtdışı
 
  Online Check-In
Check-in işlemlerinizi online olarak yapın,doğrudan uçakta yerinizi alın.
  E-Bilet Görüntüleme
E-Biletinizi detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.
  Bagaj Hakkı
Bagaj hakkı bilgileri ve bagaj konusunda uyulması gereken kurallar.
 

Borajet Havayolları uçak biletleri uygulamasıyla ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 (212) 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.

 
EkonomikUcus.com üzerinden Borajet'in tüm yurtiçi uçuş yaptığını noktalara en ucuz en ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Borajet'in kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.
 
Borajet Yurtiçi Uçuş Noktaları
Adana Uçak Bileti Alanya Uçak Bileti Ankara Uçak Bileti
Antalya Uçak Bileti Çanakkale Uçak Bileti Balıkesir Uçak Bileti
Hatay Uçak Bileti İstanbul Uçak Bileti İzmir Uçak Bileti
Muğla/Bodrum Uçak Bileti Siirt Uçak Bileti Tokat Uçak Bileti
Trabzon Uçak Bileti    
 
Borajet Havayolları, günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde seçkin benzerleri olan, “Bölgesel Havayolu” kavramının Türkiye’deki ilk ve tek örneği. “Yeni nesil havacılık” olarak tarif edilen, öncelikle ‘güven’ ve ‘kalite’yi en üst düzeyde esas alan bir hizmet anlayışının ülkemizde öncülüğünü yapıyor ve büyük bir hızla yükseliyor.

ekonomikucus.com uçak bileti sayfalarından Borajet'in İstanbul, Trabzon, Ankara, İzmir gibi ana hatlarda gerçekleşen uçuşları dışında; Adana'dan Diyarbakır'a, Elazığ'a, Bursa'ya yaptığı gibi alternatif uçuş noktalarına sahip seferlerine de bilet alabilirsiniz.

Bora Jet Havayolları'nın uçuş yaptığını tüm destinasyonlara BiletEviniz.com üzerinden kolayca ulaşım, sizin için en ucuz uçak biletini kolayca bulabilirsiniz. Bora Jet 'in kampanyalarından haberder olmak için sitemizden e-bültenimize kayıt olup, tüm kampanyalı uçak bileti haberlerini takip edebilirsiniz.

Merkezi İstanbul'da olan Borajet, 2008 yılında kurulmuştur. Özellikle Türkiye'de önemli noktalara uçuşlar gerçekleştiren, gelişmekte olan bir havayolu şirketidir. Genel olarak alternatif hatlarda da uçan havayolu olarak bilinir. Bölgesel havacılık tanımının Türkiye'deki en önemli temsilcisidir.