Uçak Bileti
   İngiltere Uçak Bileti  


Hareketi Sevenlerin Ülkesi: İngiltere!
Bir ada ülkesi olan İngiltere yurtdışı tatil planlarınız içerisinde mutlaka yer almalıdır. Her ne kadar sürekli olarak yağış etkisi altında olan hava durumu sıcak bir tatil gerçekleştirmenize izin vermese de, tarihi dokusu, doğal güzellikleri, ışıltılı şehirleri ile dünyanın merkezi durumunda ülkelerden biri olan İngiltere’de yapabileceklerinizin sınırı yoktur. İngiltere uçak bileti işlemlerinizi tamamlayın ve ilk olarak rotanızı Londra’ya çevirin. İngiltere’nin turistik merkezin olarak nitelendirilen başkent Londra, şehir hareketliliğinin tadını çıkarmak isteyenler için eşsiz bir şehirdir. Londra’nın yanı sıra; Manchester, Liverpool ve Newcastle da uğrak noktalarınız arasında yer alabilir.

Londra’da Ne Yapılır?
Dünyanın en büyük ve en renkli şehirlerinden biri olan Londra, İngiltere’nin kasvetli havasına başlı başına bir tepki gibi şehirdir diyebiliriz. Hareketin bir an bile durmadığı, günün her saati yaşayan bu şehirde Londra Kulesi görmeniz gereken başlıca yerlerden biridir. Yılbaşı döneminde Londra’da bulunacaksanız tabi ki yeni yıl kutlamalarının sembolik adresi haline gelen Trafalgar Meydanı ziyarete hak edecektir.

Londra’da herkesin dilediği her şeyi dile getirebildiği Hyde Park size de farklı bir deneyim yaşatabilir. Pazar günü Hyde Park’a giderek Serbest Kürsü’de istediğiniz konuyu konuşabilirsiniz. Farklı bir deneyim arıyorsanız Thames’te tekne turu da hoş bir seçim olabilir. Göz zevkiniz için Londra manzarası arıyorsanız; Tower Köprüsü’ne çıkmak ya da London Eye’de 135 metre yüksekliğe ulaşmak iyi bir seçim olacaktır.

Kültürel açıdan doyum yaşamak için British Museum mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden biri. İçerisinde Mustafa Kemal Atatürk de dahil olmak üzere birçok liderin heykeline yer verilmiş olan bu müze hayranlık uyandırabilir. İngiliz Kraliçesi II.Elizabeth’in ikamet ettiği Buckingham Sarayı’da görülmeye değer. Dilerseniz kısa bir zaman ayırıp Lady Diana’nın evi olan Kensington Palace’ı da ziyaret edebilirsiniz.

Manchester’da Ne Yapılır?
Manchester denince akla ilk gelen futbol olacaktır. Futbolda dünyayı aşan bu şehri ünlü yapan futbol takımları Manchester United ve Manchester City’i bilmeyen yoktur. Şehirde ilk olarak yapacağınız şeylerden biri Manchester United stadyumu olan Old Trafford’u ziyaret etmek olabilir. Bu ihtişamlı stadyum hakkında çok detaylı bilgi edinmek isteyen bir Manchester United hayranıysanız Manchester United Stadium Tour’una katılmak da iyi bir seçim olabilir.

Biralarıyla ünlenen ve birçok bira imalathanesi bulunan bu şehirde ağırlıklı olarak fast-food türünde restoranların olduğunu göreceksiniz, ama dünya mutfağından seçkin yemekler sunan lüks restoranlar da yok değil. Bir yemek molası verdikten sonra Manchester Katedrali, İnsanlık Tarihi Müzesi, Men Arena ve Şehir Kütüphanesi’ni gezebilir, Manchester sokaklarında renkli görüntülere şahit olabilirsiniz.

Liverpool’da Ne Yapılır?
İngiltere’nin en çok turist çeken kentlerinden biri olmasa da seyahat planlarınıza içerisinde yer alması gerektiğini düşündüğümüz Liverpool’da geziye Albert iskelesini görmekle başlayabilirsiniz. İskelede kısa bir gezinin ardından Liverpool tarihine yakından bakmak için Museum of Liverpool ziyaret edilebilir. Sonrasında ise Liverpool Katedrali ziyaret noktanız olabilir. Devasa görünümü, ihtişamlı yapısı ile bu katedral görülmeye değerdir. Dünyanın en büyük katedrallerinden biri olan Liverpool Cathedral’i gezdikten sonra Chinese Arch’ı görebilirsiniz.

İngiltere’de hoş ve keyifli bir seyahat gerçekleştirmek için yaz dönemini tercih ederseniz güneşli günleri nadiren de olsa yakalayabilirsiniz. Şimdiden Ekonomikuçuş aracılığıyla ucuz İngiltere uçak bileti satın alabilir, seyahatinizi daha ekonomik hale getirirken gezi planlarınızı yapmak için de uzun bir zaman dilimine sahip olabilirsiniz.
 

İngiltere Uçak Bileti

İngiltere Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İngiltere ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İngiltere Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İngiltere Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.