Uçak Bileti
   Irak Uçak Bileti  


İyileşen Irak
Tüm dünyanın en fazla konuştuğu ülkelerden biridir Irak. Çalkantısı bitmeyen ve topraklarında gözyaşı hiç dinmeyen bu ülkenin geleceği halen belli belirsizdir. Irak’ta son 30 yılda birçok olay gerçekleşti. Her biri ülke ekonomisinin biraz daha sarsılmasına neden oldu ve dolayısıyla kendini bir türlü toplayamadı. Bu yüzden ülkeye giriş çıkışlar haliyle azaldı ve insanlar ön yargılı bakmaya başladılar. Irak’a gitmeye karar vermek, Irak uçak bileti almak kadar kolay değil.

Irak ekonomisinin bel kemiği topraklarında çıkan petroldür. Çok gelişmiş bir ülke olması gerekirken savaşlar yüzünden sürekli gerilemiştir. Yeni yeni kendini toplamaya başlayan Irak, aslında gezilmesi ve tarihinin yakından görülmesi gereken bir ülke. Bu topraklar üzerinden geçen nice medeniyetleri öğrenmek ve izlerini görmek gerekiyor.

Irak’a Ne Zaman Gidilir?
Kışın soğuk yazın ise çok sıcak bir iklime sahip olan Irak’a gitmek için en iyi zaman bahar ayları olabilir. Yaz sıcağında kuraklık derecesine varan sıcak, ciddi anlamda bunaltıcı olabiliyor. Karasal iklimin hüküm sürdüğü Irak’ta gece gündüz ısısı, gece ve gündüz kadar farklı.

Irak’ta Gezilecek Yerler
Sharabiya okulu, Irak ulusal müzesi, altın kubbeli cami, Bağdat kalesi, Babil asma bahçeleri ve birçok türbe gezilip görülebilir. Siyasi durumunda dolayı Irak’ta gönül rahatlığı ile gezilemiyor. Genellikle insanlar güvenli bölgelerde kalmayı tercih ediyorlar. Durumun en kötü yanı ise, savaşlar yüzünden şehirlerin ve bazı tarihi yapıların çok zarar görmüş olması.

Irak Mutfağı
Lübnan ve Pers mutfağından etkilenen Irak, çeşitli medeniyetlerin gelip gitmesiyle daha zenginleşmiştir. Aslında Irak mutfağı geleneksel lezzetleri gibi örnekler çok verilemez çünkü Irak halkı genellikle göçebe boylardan oluşmuştur. Bu yüzden hurma, deve ve koyun gibi geliştirilemeyen besinler tüketmişler. Bu yüzden sofra kültürüne pek rastlanılmaz. Farklı milletlerin gelip gitmesi ya da yerleşmesiyle Irak mutfağı büyümeye başlamıştır. Şehirlerinde açılan restoran ve kafeler de dünya mutfaklarının örnekleri görülebilir.

Irak’ı ziyaret etmek, medeniyetlerin beşiği konumundaki Mezopotamya’yı görmek isteyenler Ekonomikuçuş’tan ülke hakkında bilgi edinebilir, Irak uçak bileti satın alabilir ve bu heyecanlı yolculuğa çıkabilirler.
 

Irak Uçak Bileti

Irak Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Irak ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Irak Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Irak Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.