Uçak Bileti
   İrlanda Uçak Bileti  


İrlanda, Kuzey Avrupa’da Bir Ülke
 Batısı Atlas okyanusu, doğusu İrlanda Denizi olan ve Avrupa’nın kuzeybatısında yer alan İrlanda Cumhuriyeti, insanları, doğası ve eğlence mekanlarıyla gezginler için Avrupa’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Ayrıca İrlanda’ya uçuşu olan birçok hava yolu şirketini Ekonomikuçuştan bulabilir ve bir İrlanda uçak bileti ile çok güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

İrlanda bize benzeyen kültürüyle gezmekte hiç zorlanmayacağınız ve keyif alacağınız bir yer. Sıcakkanlı insanları yılın çoğunu yağışlı geçiren İrlanda’ yı soğuk bir ülke olmaktan arındırıyor. Toplum yapısı, ailelerine olan bağları ve arkadaş canlısı olmalarıyla gezerken bir çok insan tanıyabileceğiniz bir ülke. Kibarlıkları da ülkenin güzelliğine değer katıyor.

İrlanda’ da Ne Yenir?
İrlanda mutfağı Türk mutfağı kadar gelişmiş olmamakla birlikte, Fransız mutfak kültüründen etkilenmiş bir ülke. Mutfağının en vazgeçilmezi ise patates. Damak tadımıza en yakın yemeği ise Shepperd’s Pie yani diğer bir adıyla Cottage Pie bu da çobanın yemeği anlamına geliyor. Patatesin yanında çeşitli sebzelerle yapılan ve kıyma ya da kuşbaşıyla tatlandırılan bu yemeği bize yakın olması itibariyle çok sevebilirsiniz.

Irish kahvaltısı ile meşhur olan İrlanda’ da bütün konaklama yerlerinde bu kahvaltı menüsünü görmeniz mümkün. Kahvaltıda verilen sodalı ekmek, ulusal dilde Irish Soda Bread muhteşem kokusuyla mutlaka tadılması gereken bir lezzet. Eğer tatiliniz yılbaşına denk geldiyse İrlanda’nın Yılbaşı pudingini (Christmas Pudding) yemeden oradan ayrılmayın. Yılbaşından birkaç ay önce yapılan bu puding yılbaşı zamanı ıslatılarak mutfaklarda yerini alır. Kuru meyvelerle yapılan ve çeşitli soslarla servis edilen bu tatlı gerçekten hoş bir lezzet.

İrlanda’da Nereye Gidilir?
Kuzey İrlanda’nın en büyük şehri olan Belfast İrlanda’nın da Dublin’ den sonra gelen ikinci büyük şehri. 2012 yılında açılan ve bu şehirde bulunan Titanic Belfast Müzesi ( Titanik ve gemi çalışanları anısına yapılmış ve onlara adanmış) mutlaka görülmeli.

Büyük bir parkve botanik bahçesinin içinde yer alan Ulster Müzesi ise harika bir yer. Mimarisi ve anlattığı tarih ile içerisinde en az 2 saatinizi harcayacağınız bu müze içerisinde kafe ve dinlenme yerlerini de barındırıyor. Belfast şehrindeyseniz buraya mutlaka uğrayın.

Belfast şehrinin yanında Derry, Armagh, Bangor, Newcastle, Lisburn gibi gözde şehir ve mekanlara sahip bu ülkede, mimari, tarih, sanat; kiliseler, pub, barlar, eğlence mekanları adına bir çok yer bulabilirsiniz.

Bir İrlanda uçak bileti sizi Avrupa’nın şahane ülkelerinden birine götürebilir.
 

İrlanda Uçak Bileti

İrlanda Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İrlanda ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İrlanda Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İrlanda Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.