Uçak Bileti

   İsfahan Uçak Bileti

 


İsfahan
İran Ülkesinin en büyük üçüncü kenti olan İsfahan Safavi döneminde başkent olma özelliği taşıdı. Başkent olma sebebi ile İsfahan da birçok tarihi eser kalıntısına rastlamak mümkündür. Dünyanın en büyük şehirlerinden bir olan İsfahan ayrıca İran ülkesinin kavşak noktalarından da birisidir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Günümüzde de geçmişin ihtişamını koruyan şehir sarayları, camileri, minare ve birbirinden şaheser köprüleri ile İslami mimariyi yansıtıyor. Büyük İsfahan pazarı, Nakşı Cihan Meydanı, Tarihi Abbasi oteli ve bahçesi, Vank Katedrali de şehirde bulunan önemli ve tarihi yapılardır.

Ulaşım
İsfahan Kentine İsfahan Havaalanı ile ulaşabilirsiniz. İsfahan Havaalanına diğer adı ile İsfahan Beheşti Havaalanı (Muhammed Baheşti onuruna bu isim verildi) dır. Ekonomikuçuş ayrıcalığı ile İsfahan uçak bileti fiyatı hakkında bilgi alabilir ve İsfahan uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

İsfahan Uçak Bileti

İsfahan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İsfahan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İsfahan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İsfahan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.