Uçak Bileti
   İskenderiye Uçak Bileti  


İskenderiye Uçak Bileti
Mısır’ın ikinci büyük şehri olan İskenderiye Akdeniz’in kıyısında bulunuyor. Akdeniz kıyısında yer alan şehirler arasında en kalabalık olanların da başında geliyor. Şehirde 4,1 milyon kişi yaşamını sürdürüyor. Kentin en büyük limanı olan İskenderiye Limanı bu şehirde yer aldığından Mısır’ın hem sanayi hem de ticaret merkezi olduğu söylenebilir. Şehir, Kahire’nin 183 km kuzeybatısında konumlanmış durumda. Mısır’ın tüm kentleri gibi İskenderiye de turizm açısından büyük ilgi görüyor. Pek çok şehirde satılan İskenderiye uçak biletleri fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Yılın tüm zamanlarında bu kenti gezebilir ve gayet ekonomik olan İskenderiye uçak bileti fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Türkiye’den de İskenderiye uçak bileti satın alınabilir.

Ulaşım
Kent merkezinin yaklaşık 40 km güneybatısında yer alan İskenderiye Borg El Arab Havalimanı ünlü Nil Deltası’na da oldukça yakın. Coğrafi gezi yapmak isteyenler uçaktan iner inmez deltayı da görebilir ve gezebilir. 2011 yılında büyük bir değişim sergileyen havalimanı bölgenin en modern havalimanlarından birine dönüştü. Havalimanında 3 bin 400 metre uzunluğunda bir adet pist bulunuyor.
İskenderiye Uçak Bileti

İskenderiye Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İskenderiye ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İskenderiye Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İskenderiye Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.