Uçak Bileti

   İslamabad Uçak Bileti

 


İslamabad
Pakistan’ın en düzenli ve modern şehirlerinden biri olan İslamabad, 1960 yıllarında başkent olan Karaçi’nin yerini alması için inşa edilmiştir. Karaçi’nin yerine başkent olmasının nedeni ise bu şehrin denizden gelen saldırılara karşı her an açık olmasıdır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Sene içerisinde 3 mevsimin yaşandığı İslamabad için gezi yapılacak en uygun zamanlar Mart- Haziran ve Temmuz – Eylül ayları arasıdır. Ekim ve Şubat ayları arasında hava şartlarının olumsuz olması geziyi kötü etkileyebilir. İslamabad uçak bileti fiyatları konusunda en doğru bilgileri almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Şehrin güzelliğinin yanı sıra yemek kültürüne de bayılacağınızdan emin olabilirsiniz. İslamabad’ın en ünlü yemeklerinden olan Biryani, damağınızda unutamayacağınız bir tat bırakacak. Tavuk ya da kuzu eti ile yapılan bu yemek baharatların yoğun kullanıldığı bir lezzettir.

Ulaşım
Pakistan’da kültür gezisi yapmak ve buranın en büyük üçüncü havaalanı olan İslamabad Benazir Butto Havalimanı biletlerinizi en uygun fiyata satın almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. İslamabad uçak bileti için sitemizden yapacağınız uygun alışveriş sonrasında artan paranız ile bu şehirde daha fazla gezme şansı yakalayabilirsiniz.

İslamabad Uçak Bileti

İslamabad Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İslamabad ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İslamabad Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İslamabad Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.