Uçak Bileti
   İspanya Uçak Bileti  


Flemenko Memleketine Kısa Bir Bakış!
İber Yarımadası üzerinde bulunan ülkelerden biri olan İspanya yurtdışı seyahati gerçekleştirmeyi seviyorsanız mutlaka gidilecek noktalarınız arasında yerini almalıdır. Türkiye’den direk olarak İspanya uçak bileti bulabilir, başkent Madrid, Barcelona ve Valencia gibi önemli şehirlerini ziyaret ederek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Tabi ki İspanya’da bulunduğunuz her an fotoğraf makinenizi hazır durumda bulundurmalısınız.

İspanya’da Nereye Gidilir?
İspanya’da görülmesi gereken şehirlerin başında başkent Madrid geliyor. Muhteşem bir mimari yapıya sahip olan, nezih yaşam alanları ve düzenli şehir yerleşmesi ile dikkatleri çeken Madrid’de en çok turist çeken yerlerden biri Prado Müzesi’dir. Sıcakkanlı insanların ev sahipliği yaptığı İspanya, genel olarak Türkiye ile benzerlik gösterir ve bu da yabancılık çekmenizi engelleyecektir.

İspanya’nın görmeniz gereken şehirlerinden biri Barcelona’dır. Barcelona’da değişik şekillere sahip mimarisiyle dikkat çeken binalar ve bunların yanında tarihi mimariler ilginizi çekecektir. Modernizm ve tarihi mimarinin iç içe girdiği bu şehirde Gaudi tarihi eserleri hayranlık duymanıza neden olacaktır.

Barcelona caddelerinden yürüyüş yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Garip kıyafetler giyerek para karşılığında sizinle fotoğraf çektirebilecek olan kişileri her köşe başında görebileceğiniz bu şehirde Las Rambla Caddesi en hareketli caddelerden biridir. Sizlere İstiklal Caddesi’ni andırdığı için biraz tanıdık gelecektir. Her yanı hediyelik eşya satan mağazalarla dolu olan bu caddeden sevdiklerinize özel hediyeler satın alabilirsiniz.

Meşhur Picasso Müzesi de Barcelona’da bulunuyor. Picasso’ya ait muhteşem eserleri bu müzede görebilirsiniz. Müze gezisinden sonra Picasso’nun sıklıkla vakit geçirdiği yer olarak bilinen 4 Cats Kafe zaman geçirmek için yeni mekanınız olabilir. Burada gezintinize bir mola verirken canlı müziğin de tadını çıkarabilirsiniz.

İspanya’ya gelip de Flemenko Show izlemeden dönmek olmaz. Barcelona’nın kendisine has dansı olan Flemenko’yu izlemek için Palacio del Flemanco’yu tercih edebilirsiniz. Tabi gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız doğru bir adım olacaktır.

Futbol tutkunu turistlerin ilk uğrak yerlerinden biri de Camp Nou Stadyumu’dur. Bir stadyumda ziyade sanat eserine benzeyen Camp Nou ihtişamı ve görkemli yapısı ile hayran olacağınız bir görünüme sahiptir.

İspanya’da Ne Yenir?
İspanyol yemek kültürü ağırlıklı olarak deniz ürünlerinden oluşmaktadır. Balık türleri ve zeytinyağlı yemeklerin ön planda olduğu İspanya’da Tapas adı verilen kırmızıbiberli sebze yemeğini mutlaka denemelisiniz. Balık yemekleri ve balık çorbalarının yanı sıra pirinçle pişirilen Paella da iyi bir seçim olabilir. Ne olursa olsun İspanya asla aç kalmayacağınız bir ülkedir.

İspanya’ya Nasıl Gidilir?
İspanya’ya ülkemizden direk uçuş olanağı sunan havayolu şirketleri bulunuyor. Ekonomikuçuş aracılığıyla bunlara ulaşabilir, İspanya uçak bileti satın alma işleminizi daha düşük maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.
 

İspanya Uçak Bileti

İspanya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İspanya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İspanya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İspanya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.