Uçak Bileti
   İsrail Uçak Bileti  


Gelişen İsrail
İsrail, Orta doğunun bağımsız din devletidir. İç pazarı küçük olsa da büyüme hırsı, AR-GE çalışmaları ve yapılan büyük yatırımlar sayesinde İsrail gün geçtikçe büyüyor. Özellikle teknoloji ve sağlık sektörlerinde hizmet veren yerli ve yabancı birçok firma, yapılan büyük yatırımlardan hayli karlı çıktı. İsrail bugün gıda, kimya ve plastik ihracatında önemli bir yere sahip. İş ya da gezi nedeniyle ülkemizden İsrail’e geçiş yapanlar çoktu ancak, son yıllarda oluşan siyasi olaylar neticesinde herkeste bir güvenlik endişesi peydah oldu. Ülkenin karışık zamanlarında İsrail uçak bileti satılmadığı dönemler bile olmuştur.

Karmaşasına rağmen İsrail çok turist ağırlayan bir ülke. Bunun en büyük nedeni ise başkenti Kudüs. İsrail’in başkenti Kudüs’tür ancak, İsrail meclis kararına tepki gösteren birleşmiş milletler, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımamaktadır. Bunun nedeni, Kudüs’ün bütün dinler için özel bir yere sahip olmasıdır.

İsrail’de Gezilecek Yerler
İsrail iklim olarak ılıman bir ülke olduğu için yılın her ayında gidilebilir. İsrail’de gezilmesi ve görülmesi gereken pek çok yer var. Özellikle de Kudüs’te. Ağlama duvarı, mezar kilisesi, kubbet’üs sahra ve mescidi aksa, Hz. Davud’un mezarı, zeytin dağı, masada dağı kalesi, Bahai bahçeleri ve sayısız müze. Dünyanın en fazla müzeye sahip olan ülkelerinden biri İsrail. Burada görülebilecek birçok tarihi kanıt var.

Doğal güzelliklerden de nasiplenebileceğiniz İsrail’de mutlaka ölü denizi görmelisiniz. Dünyanın en alçak noktasında bulunan ölü denizin suyu tuzlu ve bol mineralli. Ölü denizde yüzerken batma ya da boğulma şansınız yok.

İsrail’de illaki görmeniz gereken bir diğer yer ise Tel Aviv. Muhteşem sahilleri, gelişmiş şehir yapısı, kafe, bar ve restoranları ile burada zaman geçirmek muhteşem.

İsrail Mutfağı
Asya, Avrupa, Hindistan, Tayvan, Akdeniz ve Etiyopya mutfaklarının etkilerinin görüldüğü İsrail mutfağı zengin lezzetlerden oluşmaktadır. Özellikle balık, deniz ürünleri ve fast fod yiyeceklere çok düşkündürler.

İsrail, ülkemizle olan vize uygulamalarında halen bir değişiklik yapmadı. Sadece resmi pasaportlu kişiler ülkeye pasaportsuz girebiliyor. Vize işlemlerinizi hallettikten sonra Ekonomikuçuş’tan İsrail uçak bileti satın alabilirsiniz.
 

İsrail Uçak Bileti

İsrail Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İsrail ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İsrail Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İsrail Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.