Uçak Bileti

  İstanbul Uçak Bileti

 

İstanbul’u Yeniden keşfetmek İçin Sizde Bir Uçak Bileti Alın
Türkiye hatta dünya tarihi açısından en önemli kentler arasında kendisine yer bulan İstanbul, tarihi ve doğal güzellikleri ile dünyada eşi benzeri olmayan modern çağın en popüler metropollerinden birisidir. İmparatorluklara başkentlik yapmış olması ile tarihi değerler açısından son derece zengin bir kent olan İstanbul’ da dünyada eşi benzeri bulunmayan doğal güzelliklerde bulunuyor. İki kıtayı birbirine bağlayan bu kent tüm bu değerleri ve güzellikleri ile zaten yılın her döneminde milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor.

Sizde, Ekonomikuçuş'un size özel imkanlarından faydalanarak bir İstanbul uçak bileti alarak, kentin tarihi ve doğal güzelliklerine kendinizi bırakarak, keyifli ve heyecanlı zamanlar geçirebilirsiniz.

İstanbul’ da Gezilecek Yerler
İstanbul’ da tarihi değerler açısından kesinlikle görülmesi gereken çok sayıda yer bulunurken, muhteşem manzaralara sahip olan doğal mekanlarda bulunuyor. Tarihi kentin her noktasında bulunan tarihi yapının müze olarak faaliyet göstermesi sayesinde tarihi yapıları gezerek kentteki pek çok müzeyi gezebilmek mümkündür. Türkiye’nin ve dünyanın tarihine ışık tutacak eserleri görebileceğiniz İstanbul gezisinde görmeniz gereken yerleri kısaca alttaki gibi sıralayabiliriz.

Tarihi Yapılar: Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Dolmabahçe Sarayı, Kapalıçarşı, Mısır Çarşısı, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Galata Kulesi, Taksim, Eyüp Sultan, Çırağan Sarayı, Yıldız Sarayı, Hidiv Kasrı, Beylerbeyi Sarayı, Yedikule Hisarı, Tekfur Sarayı ve Kız Kulesi gibi daha pek çok farklı dönem imparatorluklardan kalan izler bulunuyor.

Doğal Mekanlar: Haliç (Tarihi Yarımada), Boğaz, Pier Loti, Adalar ( Prens Adaları) ve Emirgan Korusu

İstanbul Mutfağı
İstanbul pek çok farklı kültürden etkilenmiş ve kendisine has zengin bir mutfağa sahiptir. Özellikle de kentin her noktasında kendisine has özellikleri bulunan meşhur ürünleri bulunuyor. İstanbul mutfağı içerisine Osmanlı Saray Mutfağı’nı da kattığından çok daha zengin bir lezzet çeşitliliği sunuyor. İstanbul’ da Eminönü’ nde teknelerden balık ekmek, Vefa Bozacısı’nda boza içmek, Pier Loti’ de çay içmek, Taksim’ de kestane yemek, Boğaz’ da istavrit, sarıkanat ve daha pek çok zenginlikte balık yemek, Sultanahmet’ te köfte yemek gibi klasikleşmiş İstanbul menüleri bulunuyor. Bu gibi noktalarda tarihi değerler arasında eşsiz manzaralar eşliğinde ustaların ellerinden çıkan ürünleri yemek çok ayrı bir zevk sunuyor.

İstanbul’ a Nasıl Gidilir
İstanbul’ a ulaşım oldukça kolaydır. Özellikle raylı sistem, karayolu ve havayolu ulaşımı gibi deniz yolu ile ulaşımda mümkündür. İstanbul’ un gelişmiş kent yapısı ile iki yakasında da birer adet havaalanı bulunuyor. Bu havaalanlarına dünyanın her yerinden pek çok sefer düzenlenebiliyor. Sizde İstanbul’ u yeniden keşfetmek için Ekonomikuçuş'un hizmet kalitesiyle, farklı havayolu şirketlerinden dilediğinizi tercih ederek, İstanbul uçak bileti satın alabilirsiniz.

 

İstanbul Uçak Bileti

İstanbul Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İstanbul ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İstanbul Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İstanbul Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.