Uçak Bileti
   İsveç Uçak Bileti  


Minik Avrupa'da Büyük Tatil
İsveç, 450 bin metrekarelik yüzölçümü, 9 milyon nüfusu ile İskandinavya Yarımadasında bulunan küçük bir ülkedir. Bu küçük ülkede Tipik bir Avrupa seyahati deneyimini yamananız mümkündür. İsveç Avrupa'nın minik bir örneğidir.

İsveç, Türklerin de azda olsa yaşadığı bir ülkedir. Türk turistlerin de özellikle son yıllarda tercihi olmuştur. Ekonomikuçuş sitesi,  size tüm dünyaya bir çok havayolu şirketinden uçak bileti temin edebilme imkanı sunar. İsveç uçak bileti için de bu sitenin ayrıcalıklarından faydalanın.

Hangi şehirde neler yapılır?
İsveç uçak bileti alarak, seyahat gününüz geldiğinde ülkenin hava sıcaklık bilgilerini öğrenerek yola çıkın. Yanınıza buna göre kıyafetler alın.

Stockholm
İsveç'i gezmeye Başkent Stockholm'den başlayabilirsiniz. Stockholm, Modern ve tarihi binaların iç içe yaşadığı özel bir kenttir. Vasa Müzesi, tarihi gemi inceleme imkanı bulacağınız bir yerdir. Bu tarihi müzeyi gezdikten sonra Eski Şehir olarak adlandırılan eski Stockholm yerleşim yerlerine gidin. Burada mimari sizleri büyüleyecek. Millesgarden güzel bir açık hava sanat müzesidir. Skansen Açıkhava Müzesi de görülmeye değer yerlerdendir. Stockholm kanallarında tekne gezisi yapmadan sakın şehirden ayrılmayın. İsveç'in efsane müzik grubu ABBA için açılmış olan ABBA Müzesi'ni de Stockholm'de görebilirsiniz. Opera binası ve Stockholm Katedrali görülmeye değer yapılardır.

Göteborg
İsveç'in bir diğer güzel şehri de Göteborg'dur. Southern Goteborg Takımadaları'nı mutlaka ziyaret edin. Göteborg'da botanik bahçesi ve Liseberg Eğlence Parkı görülmesi gereken yerlerdendir. Göteborg'a gidip de Volvo Müzesi'ni görmemek olmaz. Dünyanın önemli otomobil markalarından Volvo'nnu bu muhteşem müzesinde Volvo tarihini tüm detaylarıyla görebilirsiniz.

Malmö
Malmö denilince akla gelen ilk yer Öresund Köprüsü'dan. İsveç ile Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'ı birbirine bağlayan bu köprüyü mutlaka görün, fotoğraflayın ve kullanın. Maritime Müzesini görün. Aziz Petri Kilisesi'nin muhteşem mimarisini görün.  Sodergatan Caddesi'nde alışveriş yapın. Malmö Şehir Kütüphanesine mimari bir gezinti yapın. Sığ denizi ile ünlü Ribersborgs plajına gidin. Mevsim uygunsa güneşlenip, denize girin. Malmö adeta müzeler şehridir. Bir çok müze içerisinden mutlaka ilginizi çecek olanları ziyaret etmeye gayret gösterin.

Halmstad
İsveç'in plaj şehri Halmstad'ı görmenizde fayda var. Kalabalık bir plajda deniz keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca Halmstad bir golf şehridir. Buradaki kulüplerden birine giderek golf oynayabilirsiniz. Halmstad'a  gelmişken Pablo Picasso’nun Kadın Başı isimli heykelini görüp, fotoğraf çekmeyi unutmayın.
 

İsveç Uçak Bileti

İsvec Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İsvec ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İsvec Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İsvec Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.