Uçak Bileti
   İsviçre Uçak Bileti  


Barış Adacığı İsviçre
Batı Avrupa’da yer alan Aplerin kuzey ve güney yamaçlarına konumlanmış İsviçre Avrupa’nın görülmeye değer ülkeleri arasında. Kışı oldukça soğuk ve karlı geçiren İsviçre, yaz aylarını da bol yağış alarak geçiren bir ülke. Yıl boyunca serin bir iklime sahip İsviçre’ye gitme için en uygun zaman ise ilkbahar ve yaz dönemleridir. Ancak kar aşığıysanız ve kayak yapmak en büyük zevklerinizden biriyse kış aylarında da bir İsviçre uçak bileti alarak buraya bir yolculuk yapabilirsiniz.

İsviçre’ de Gidilecek Yerler
Alp dağlarıyla beraber bir kayak cenneti olan İsviçre’nin Zermatt köyü muhakkak görülmeli. Arabaların giremediği, eski ahşap evlerinin bulunduğu bu hoş köy kayak yapmak için oldukça uygun. Yaz aylarının başlarına kadar kayak yapabileceğiniz Zermatt’ ta yürüyüş yapmakta gayet zevkli.

İsviçre’nin başkenti Zürih ise İsviçre’nin en büyük şehri olmakla beraber sanat ve alışveriş bakımından oldukça önemli bir yer. Önemli sanat eserlerinin sergilendiği Kunsthaus ve Rietberg Müzeleri sanat severler için görülmeye değer mekanlar. Eğlence mekanları yönünden de geniş bir yelpazeye sahip Zürih’ te sıkılmanız mümkün değil.

Kar sporları hobiniz ise, Saas-Fee mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer. Pennie Alplerinin buzullarına yakınlığıyla meşhur olan bu yer, snowboarding, kayak, kızak ve paten yapmak için çok uygun bir bölge. Zermatt gibi araç trafiğine kapalı olan bu yer ayrıca yürüyüş ve kar sporları sonrası düzenlenen etkinlikleriyle gayet sosyal bir şehir.

Grindelwald ise şahane bir tatil merkezi olmakla beraber ruh dinlendirici bir manzaraya sahip. Kartpostalları aratmayan manzarasıyla yine kayak keyfini burada da sürebilirsiniz.
İsviçre’nin sahip olduğu şirin köylerden biri de Murren. Yine araç trafiğine kapalı bu köye ulaşabilmek için teleferik ve tren yolculuğuyla mümkün. Ayrıca bisiklet kullanmayı sevenler için de harika bir gezinti yeri. Dağ yürüyüşlerini seviyorsanız mutlaka buraya uğramalısınız.

İsviçre’nin Yemek Kültürü
İsviçre, diğer Avrupa ülkelerine göre kendi mutfak kültürünü korumayı başarmış bir Avrupa ülkesidir. Havyar üretiminde ön sıralarda olan İsviçre’ de havyarla yapılan bir çok meze çeşidi bulabilirsiniz. Meşhur İsviçre peyniri olan Emmental ise değişik yemeklere tat veriyor. Kahvaltı olarak Apenzeller Cracker’ ı mutlaka denemelisiniz. Bal, peynir çeşitleri ve mısır gevreği üçlüsüyle sunulan bu kahvaltı tadılmaya değer. İsviçre’ nin meşhur yemeği Fondü’yü ise mutlaka tatmalısınız.

İsviçre dendiğinde akla ilk gelen şeylerden biri ise tabi ki çikolata... Bu eşsiz lezzetle sunulan tatlılarda bir harika.. ve eğer sizde bu tatları denemek istiyorsanız bu tatlar size Ekonomikuçuş’la size bir İsviçre uçak bileti kadar yakın.
 

İsviçre Uçak Bileti

İsviçre Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde İsviçre ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

İsviçre Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

İsviçre Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.